lastik sorunu

Scudo

BULUT ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
163
kadroyu genişletme yada presleme gibi bi durum hiçde sağlıklı değil kadronun yapısı bozulur metal zayıflar karbon ise zaten olmaz kadrolarda kullanılacak maksimum lastik ölçüsü sınırlıdır her kadroda tüm lastikleri kullanamassınız. daha küçük ölçüleri deneyebilirsiniz 2.00 2.10 gibi. :in:

• Beğen
Tepkiler: Enis AYKUŞ

A.Kadir Ünal

Forum Demirbaşı
Tepki
187
küçük ölçüde lastik kullanmanı önerırım hiç gerek yok kadroyu bozmaya

Tepki
3
kadrom zaten demir ve normal kadrodan 13.5 indirilmistir o üzden 2.35 almıyor zaten 2.00 alıyo ama 2.35 in kullanımı ve görünümü bambaşka

Orhan Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
98
@hüseyin battal

madem görünümü bambaşka o zaman 2.00 kullanmak yerine kadronu genişlet

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Sevgili forumdaşlar, şu an Türkiye'nin ilk el yapımı kadro üreticisinin yazılarını okuyor olabiliriz!

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
@Gökhan Toros

bu arkadaştan önce forumda bir sürü arkadaş kendi kadrolarını yapmıştı, o yüzden önemli bi olay değil :D

ilkcan çağdaş

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Kardeş,her kadronun bir esneme ve dayanım sınırı vardır.Senin kadroya yapacağın müdahale,senin hayatına bile malolur.
Onun için arkadaşların dediklerini yabana atma derim.
Ama yinede sen bilirsin.

Tepki
3
zaten burda kadro yapımıyla ilgili bi konu degil 1
2.sadece lastik sorunu için yazıldı
3.bu konuda bilgisi olan varsa konuşşun ve kolay bişe ya senge bi trial kadrosu yapta yorumlarımızı bi gör gürkan bey:):):):)::)

Enis AYKUŞ

Aktif Üye
Tepki
43
2.00 veya 2.10 ölçülerinde lastik kullanmanızı öneriyorum aksi halde lastikler kadroya zarar verecektir

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
@hüseyin battal

arkadaşım kadro yapmak benim işim değil, sağolsunlar bir sürü üretici firma ihtiyacımız olan kadroları üretiyor. üretmek onların kullanmak bizim işimiz. o nedenle bana yapta görelim tarzı çocukca laflar etme.

kadron 2.35 lik lastik desteklemiyosa takamazsın, madem kadronu kendin yaptın arka bacakları nasıl genişletebileceğini bilmelisin.

• Beğen
Tepkiler: BULUT ÇELİK

mustafa-38

Forum Demirbaşı
Tepki
187
@Gürkan Karataş

E bunu bilmedigi içinde sizlerden yardım istiyor bunda abartılacak bişi göremiyorum...

Peki burda sorun ne..?

• Beğen
Tepkiler: hüseyin battal

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
@mustafa-38

arka bacakları kesip, kesilen yerlere daha geniş açılarla 5 cm kadar parçalar kaynaklayıp, kestiği arka bacakları bu parçalara kaynaklarsa lastik alanı genişler ve 2.35lik lastik takabilir.

eğer arkadaş ortada hiç bişey yokken, sadece onun ilk el yapımı kadro üreticisi olmadığını söylediğim için '' sanki kolay bişey, yapta yorumlarımızı gör '' gibi bi yorumda bulunmasaydı bunu baştan ne yapması gerektiğini söylerdim.

mustafa-38

Forum Demirbaşı
Tepki
187
@Gürkan Karataş

bu yorum için tesekürler..

@Gürkan Karataş

bu yorum içinde özür dilerim hüseyin abi adına...:)

• Beğen
Tepkiler: hüseyin battal
Tepki
3
gürkan bey yorumunuz icin teşekkür ederim ama dropları kesip yeni drop kaynatmak sıkıntılı biz hiç kesmeden yapabilirmiyiz diye bu konuyu açtım herkese yorumları için tesekkür ederiz(gürkan bey de dahil)

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
@hüseyin battal

kesmeden yapılacağını sanmıyorum. yapılır ama demiri bükecek aletlere ihtiyacınız olur. hem kadro göbek genişliği sabit kalmalı hem de orta göbek taraflarından kadroyu açmanız lazım. kısacası 2.1 lik lastikle yola devam edin :D

Tepki
3
yorumlarınız için teşekkür ederim bakacagız çaresine orta göbek kısmında bi problem sadece üst droplarda sıkıntı oluyo:)