Lastik seçimi

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Draconian tarafından paylaşıldı.

1. Draconian

Draconian Yeni Üye

Adı:
    At
    Bisiklet:
    Carraro
    Herkese merhaba,

Dağ bisikleti lastiğim beni yorduğu için değiştirmek istiyorum. Bu konuda pek tecrübeli olmadığım için sizlerin bu konuda fikir ve önerilerini almak istiyorum.

Şuan ki lastik ölçülerim 29x22.5

Şehir lastiği aldığım zaman hangi ölçülerde almalıyım? Önerileriniz nelerdir? Bisikleti çok sık kullanamadığımdan dolayı çok pahalı bir ürün almaktan yana değilim. Ayrıca iç lastikleri değiştirmem gerekiyor mu?

Teşekkürler.

2. onuranil

onuranil Bir Tekerin Nesi Var İki Tekerin Sesi Var

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    @Draconian konuyu baya bir hortlattım farkındayım ama bende bu konudan muzdarip olduğumdan ve yeni konu açmak istemediğimden buraya ayzıyorum :) bende 29 * 2.10 kullanıyorum.bazı zamanlar asfaltta kullanıyorum ya da turlarda kalın lastiklerle çok yoruluyorum. bundan ötürü daha ince ve silik yani az dişli bir lastik arıyorum uzun zamandır. tam olarak aradığımı buldum diyebilirim :::: Kenda Kwick Dış Lastik 29 X 2.00 Fiyatı - Taksit Seçenekleri kendanın 29 * 2.00 lastiği fiyatı da güzel ama inşallah performansıda güzeldir. saygılar

İlginizi Çekebilir

cool-down.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
upload_2017-2-1_9-17-20.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
cute-sleeping-minions-1920x1080.png
Yatağınıza uzandığınızda uykuya dalmanız uzun mu sürüyor? 4-7-8 nefes tekniğini size 60 saniye içinde uykuya dalmayı vaad ediyor. Etkileyici değil mi? Bu teknik Harward'da eğitim görmüş Dr. Andrew...