Lastik Problem...Yardım

deli_yek

Üye
Tepki
4
arkadaşlarlar selamlar hepinize öncelikle...yaklaşık bir ay önce...linkteki bisikleti bu forumdada üye olan bir abimden aldım...ve gayet sorunsuz olarakta kullanıyordum bir kaç gün önceye kadar...yolda giderken arka lastiğin yan kadroya temas ettiğini farkettim...bisikletçiye götürdüm ve arka milin kırıldığını söyledi değiştirdi...fakat sorun yine devam ediyor acaba nasıl bir çözüm bulabiliriz...teşekkürler...fotoğrafta işaretlediğim yerin sol tarafı değiyor...foto olmadığı için onu koydum...

(link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: ozgur_jeo
Scudo

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
sorun lastikte değil göbekte biraz para harcatyip arkaya güzel bir göbek alabilirsin senin kullandığın göbekler baya dandikler bende kullanmıştım çok dayanmamıştı göbeği komple değiştirmeni öneririm

kemalcan

Üye
Tepki
2
benimde arka lastik gösterdiğiniz yere vuruyordu bisikletciye gittim akort ayarı yaptırdım lastiği iyice yerine monte ettirdim ama 1 gün sonra jattın göbeğinden ses gelmeye başladı değiştim jantı bi sorunu kalmadı allaha şükür şimdide bi sorun yok okadar önemli bi sorun değil... 1 hafta oldu başımdan geçeli bu olay ondan deneyimliyim :D neyse kazasız belasız iyi pedallar dileğiyle by...

deli_yek

Üye
Tepki
4
arka mil kısa olduğundan gevşiyor o zaman değiyor komple mi değiştireyim...

yamaç kolatan

Aktif Üye
Tepki
155
@deli_yek

önce jantın yerine tam oturduğundan emin ol,hala sürtüyorsa akord ayarı yaptırman gerekir

deli_yek

Üye
Tepki
4
bu milin içindeki tij o kırılmıştı değiştirdim dandik bişe aldım geçici olarak...o yamulmuş yenisini iyi bir şey olarak değiştireceğim umarım problem kalmaz...