Lastik kalemi

ÖMER KAYA

Üye
Tepki
14
s.a arkadaşlar ben bisikletimin lastilerindeki yazıyı beyaz lastik kalemiyle boyamak isdiyorum ama lastik kalemini nerde bulacağımı bilmiyorum eğer bana bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum birde jantlarım kırmızı renk isikletin renk'i siyah lastikler asfalt lastikleri yakışırmı sizce şimdiden teşekürler.

Scudo

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
bisikletinizin genel bir görüntüsünü koyorsanız yakışıp yakışmadığına bakalım bi:rolleyes:

lastik kalemi nedir ki? duymadım öyle bir şey..

Onur Artarslan

Aktif Üye
Tepki
72
lastik kalemimi? :S bence kalın uçlu bir CD kalemi işini görür

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Real & praktiker "Oto aksesuarları bölümünde" bulabilirsin.Board marker boyutunda bir kalemdir , ucunu yazacağın yüzeye bastırınca boyası yüzeye işler.Sağlıcakla...;)

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
lastik kalemi nedir bilemiyorum ben de ama "permanent marker" ya da permanent kalem denilen kalemler var; tahta kalemi gibi şekli fakat Asetat Kalemi (CD kalemi) gibi içi; cıkmayan cinsinden yani =) beyazlarından bir ara kullanmıstım 2tl gibi bir fiyatı var ve kırtasiyelerde cogunlukla bulunuyor.. Ucunun cok kalın olmaması ince iscilik konusunda size yardımcı da olacaktır.. lastikte kalıcılıgı ne olur tam bilemiyorum ama size başka bir tavsiyem de yakınlarda ya da yolunuzun üstünde bir Dolmuş hattının son duragı varsa gidin orada söför amcalarımıza sorun; onlar lastik yanlarına beyaz serit cekmek icin ne kullanıyorlar diye.

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Bende bİr ara sıvı Tippex kullananları görmüştüm ama sizin örnekler gibi buda kalıcı değilmiş....

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
ben cocuklugumdan bılıorum sanayıde oto aksesuar dukkanımız wrken beyaz yanak cızmek ıcın satılan kalemler wardı.yanı oto aksesuarcılarından bulabılırsın tabı hala satılıosa :D

ali ayhan cıvıl

Daimi Üye
Tepki
115
ben bir ressam olarak size boya tavsiye edeceğim......belki uygulaması daha zor olacaktır ama ben kullanıyorum ve çok memnunum.akrilik sanatsal boyalardan tüp içinde satılanlardan titanyum beyazı alarak fazla sulandırmadan fırça ile sürerseniz mükemmel ve kalıcı çözümler elde edersiniz.....zira akrilik plastik kökenli bir malzeme olduğu için lastiklerinizde tutunması daha iyi olacaktır.............