Lastik çatladı

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ÖzerFurkan tarafından paylaşıldı.

1. ÖzerFurkan

ÖzerFurkan Üye

Seviye:
    Arkadaşlarım bisikletim peugeot mosaique birazcık eski yavaş yava topluyorum , lastikleri artık yük nedeniyle çatlamaya başladı haftada bir gün kendime ayırıp 35-40km yol yapıyorum dış lastik ve jantlar kulakla duyulur bir şekilde ses yapıyor , lastigin çatlamasıda cabası dış lastik ve jant önerirmisiniz , hız amaçlı olursa dış lastikler iyi olur 26''
    şimdiden teşekkürler.

2. Muhammed Talha BERBER

Muhammed Talha BERBER Aktif Üye

Seviye:
    ne kadarlık butcen var ona gore soylıyım lastıkler 20 tlden başlar yukarı dogru gıder

3. ramazanedis

ramazanedis Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Çift katlı rulmanlı jant almalısın en az 35 lira 1.95 veya 2.10 yol lastiği al en az 20 tl kalitesine göre fiyatı artar

İlginizi Çekebilir

PicsArt_09-19-07.51.55.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
20170411_091255.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
tp.JPG
Merhaba bir hatırlatma yapayım: Bu forumda tanıdığım ve performansı benden çok yukarılarda olan bisikletçi arkadaşlarım var. Burada yazacağım şeyler, bu işin doğrusu budur diye tecrübeli...