LapTop için Tv kartı (cardbus)

Koray Altıntaş

Daimi Üye
Kayıt
24 Mayıs 2008
Mesaj
224
Tepki
139
Şehir
İSTANBUL/K.yalı
3-4 kere kullanılmıstır kutusu ve bütün aparatlarıyla birlikte tamdır.Bayağı bir zaman önce lap top alırken hediye olarak verılmıstı kosede yer kaplamaktan baska bir işime yaramıyor.Kargo tabikide alıcıya aittir.Küçükyalı içinden elden teslim edilir.banka hesabına havale yapılır yapılmaz istenilen kargoya teslim edilicektir.
-Fiyat 40tl
-Takas düşünmüyorum.

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/31/854.jpg

http://www.turanli.com.tr/lifeviewdetay.asp?id=16 bu siteden veya asagıdan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=97506&cat=326&m=35570958 burda kartın uyumlu slotu ve boyutuyla ilgili bilgi yer almaktadır.

FlyTV Cardbus

54 mm ebatındaki slotlar içindir.

Lifeview FlyTV Cardbus dünyanın her yerinde kullanabileceğiniz analog TV Tuner'ı sunar.

Dünyanın neresinde olursanız olun Laptop PC'niz ile TV izleyebilir, TV ve video görüntülerini kolay ve hızlı bir biçimde kayıt edebilirsiniz.

FlyTV Cardbus analog silikon tuner'i dünya genelinde TV yayın ve ses standartlarını destekler.

S-Video ve Composite video girişleri sayesinde video kameranız gibi cihazlardaki görüntüleri izleyebilir ve kayıt edebilirsiniz.

TVR yazılımı ile MPEG 1/2/4 fotmatlarında kayıt yapabilirsiniz.. 320x480'den 720x480 boyutlarına kadar ekrandaki görüntünün resmini çekebilirsiniz. 25 kanalı ön izleme ile görüntüleyebilirsiniz.

Time Shifting özelliği sayesinde canlı TV yayınını duraklatabilir, ileri-geri sarabilirsiniz, istediğiniz bölümü tekrar izleyebilirsiniz.

Gelişmiş Özellikler:

Tüm analog TV standartlarını destekler: PAL, NTSC, SECAM desteği ile dünyanın neresine giderseniz gidin PC'nizden TV yayınlarını izleyebilirsiniz.
Yaygın Ses standartları desteği: NICAM, A2, MTS, BTSC ve EIAJ standartlarıyla full stereo ve çok dil destekli yayınları izleyebilirsiniz.
TimeShifting Özelliği: Bu özellik sayesinde canlı TV yayınını duraklatabilir, ileri-geri sarabilirsiniz, istediğiniz bölümü tekrar izleyebilirsiniz.
Programlanabilir Kayıt: Favori Tv programlarınızı daha sonra izlemek için otomatik olarak kayıt programı girebilirsiniz.
Ekran görüntüsü kaydetme: İstediğiniz TV programından kareler kaydedebilirsiniz.
USB üzerinden Güç ve Ses: Tv Walker Mini güç ihtiyacını USB girişinden sağladığı için ilave bir güç adaptörü gerektirmez. Ses kartı bağlantısı için ilave bir kablo gerektirmez.
Uzaktan Kumanda

Sistem Gereksinimleri

Pentium 4 veya AMD Athlon, P2.4 veya eşdeğer işlemci
256 MB Ram (512 tavsiye edilir)
Windows 2000 / XP
USB 2.0 Port
DirectX 9.0c
AC97 uyumlu ses kartı
Cardbus yuvası
 
Scudo
Yukarı Alt