Laptop aranıyor..!!

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
arkadaşlar meraba bana 600 ile 800 ytl arasında temiz bir laptop lazım ilgilenen arkadaşlar özellik ve fiyatı belirtirse sevinirim
herkese şimdiden teşekkürler

Scudo

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
sayfanın en altında link var ( (link) ) oraya bakmanı tavsiye ederim.

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
murat abi gitti gidiyor çok güvenilir değil ve ürünler temiz çıkmıyor çoğu zaman...

o nedenle burada başlık açma sebebi bence o olmalı ki temiz birşey aradığı kesin ;)

okan_ergun

Daimi Üye
Tepki
40
gitti gidiyor dunyadakı en guwenılır alışwerış sıtelerındendır EBAY dan daha güvenlı çünkü mal elıne geldıkten soora 3 gun boyunca adamın parası hesabına geçmıo gittigidiyorda kalıo sen onaylarsan geçio eğer mal bozuksa bi mail ile bıldırırsın paran geri gelir malı yollarsın sadece extra kargo parası ödersin.

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
@Ercan Bayram

ilgin icin teşekkürler ama ben gittigidiyor'dan 200'e yakın alış veriş, gercekleştirdim, hic birinde de bir problem yaşamadım, okanın da söylediği gibi ürünü aldıktan sonra, 3 gün test etme süren var baktınki hoşuna gitmiyor veya bir problemi var , geri gönderirsin..
bence bir cok alışveriş sitesinden daha güvenli işliyor..
tabi benimki nacizana bir öneriydi....
ayrıca önder'in bu konularda (laptop) hepimizde bilgili ve tecrübeli olduğu bir gercek, eğer sağlıklı bir alışveriş istiyorsa önder tercihi 1. sırada olmalı :)
eminki arkadaşımıza yardımcı olacaktır.
sevgiler..