İnceleme Lapierre Aucacio 400 2015

Tepki
80
Bisiklet
Salcano
Bisikletiniz cok guzel hocam gule gule kazasiz belasiz kullanin ben de kucuk kardes 200 var ozellikle endurance tipi kadro olmasi ve buna bagli olarak konforlu surus sunmasi yol bisikletine yeni baslayanlari uzmuyor :D
Lapierre kardesligi adina :)

http://images.tapatalk-cdn.com/15/04/28/986b45d3521f6c227f9f99ab749a358b.jpg

Scudo

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
Aynı senenin tiagra seti var benim Focus Variado da, şuana kadar memnun kalmadığım 2 özelliği; STI fren-vites kollarının üst taraf uzunluğu oldukça kısa ve bu aerodinamik pozisyon alırken kolların olması gerekenden daha geride durmasına ve akabinde vücuda istenilen pozisyon kazandırılmadığı için, avuç içlerinde fazladan baskıya sebep oluyor. Fren bacakları sıkıntılı değil kavraması oldukça iyi, sorun pabuçlarda durmuyor net :D

• Beğen
Tepkiler: Ertan M.

ahmtayd

Forum Demirbaşı
Tepki
389
İsim
Ahmet
Bisiklet
Carraro
Merhaba, almayı istediğim bir bisiklet fakat gittiğim bisikletçi bana artık üretilmediğini ve bulunamayacağını söyledi.
Forumdan bir kaç arkadaşta sadece 55 kadro olduğunu söyledi
Bunlar doğru mu acaba ? Siz nerden ve ne kadara aldınız
Teşekkürler

ahmtayd

Forum Demirbaşı
Tepki
389
İsim
Ahmet
Bisiklet
Carraro
@ertanmrtz
Merhaba bisikleti nerden ve ne zaman aldınız öğrenebilir miyim acaba

Tepki
6
İsim
Fatih
Bisiklet
b'Twin
bisikletiniz bende almayı düşünüyorum size komik gelecek ama sedona 610 bisiklet (claris setli sanırım 11kg) 55cm kadro ve 3aylık bisiklet ile lapierre audacio 400 ün arasında kararsız kaldım .. daha önce 35 yada 40yıllık fucheng yol yarış bisikletim vardı ve 100 kg iken biniyordum hiç sorun yaşamadım hatta çantam ile birlikte biniyordum ve bisiklet te 14kg idi ihtiyar ile birlikte yokuş aşağı 85km yi gördüm..merak ettim bu lapierre bana dayanır mı... Şuan 90kg yim ama çanta falan filan yine 100kg ağırlık oluyor bu bisiklet 100 yada 110kg ağırlığa benim 10sene önceki eski kilom olan 80e inene kadar bu bana kadra maşa kırmadan dayanır mı? Çünkü bu fazla kilom yüzünden sedona 610 yada lapierre audacio 400 arasında kaldım... İkisine de bilinçsizce almış olduğum 1aylık salcano xrs 060 disc ile takasa gireceğim... Sedonaya 440tl Lapierre ye de 1750tl üstüne istiyor ve iki bisiklet de 2015 model... Hiç bir yerde bisikletlerin max kaç kg ye dayanır kullanılır yazmıyor... Kafama takılan konu lapierre ye bu fazla kilo ile binip heba etmeyeyim... Sonuçta bisiklete giden paraya yazık olmasın...