Lapieere Audacio 400

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
Gittim sonunda bugun lappierre i aldım kadro boyu 54 biraz seleyi öne aldık daha rahat olsun diye gidonuda biraz kısaltınca daha iyi oldu zaten bacak boyum uzun oldu için sorun olmadı şuanda boyu filan iyi sıkıntı yok biraz alışma dönemi olcak sanırım ilk defa yol bisikleti olunca biraz zorlandım :) km saati 12 fonksiyon lappiere audacio 400 komple 2300 tuttu bisiklet 2.el ama çizik dahi yok fotolarda belli zaten full shımano tıagra set lastikler mıchelin dynamıc sport :)
Şöyle fotolarını atalım sıcak sıcak Erdal abinin sayesinde güzel bir bisikelt aldım :)
Bu arada gidon bandıyla sele yi değiştirdim beyazdı ikiside siyah daha iyi oldu kirlenmez :) fizik gidon bandı selede sele royal oldu selle italia ydı bu daha iyi oldu diyeri çok sertti
(link)[/URL]
(link)[/URL]
(link)[/URL]
(link)[/URL]
(link)[/URL]
(link)[/URL]
(link)[/URL]

Scudo

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı olsun umarım görünüşünü gerçekten beğenmişsindir de aklın Focus'da kalmaz.. :)
Bu arada bacak boyunun uzun olduğunu yazmışsın gücü tam verebilmek için seleyi biraz yükseltmeni öneririm yüksek kullanırsan daha az yorulur daha hızlı gidebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: onur güneş

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@Berke1903

biraz alışmam lazım onları hallederimde yakından görünce focus aklıma bile gelmedi doğru şeçim yaptım bence :)
seleye oturunca ayakalrım tam yerde oluyor direk kadro ya oturdumda tam basıyorum ayamla yere zaten 170-175 boya uygun bende zaten 1.71 1.72 civarındayım
Teşekürler güzel fiyatada aldık 6 taksit bide iyi oldu bide ben şu km saatinde saat var onu nasıl ayarlayacağım ayarlayamadım :(

@ömer karan

teşekür ederim

@Hakan Yıldırım

evet onlara özen göstermem lazım dağ bisikletinde tourney vardı vites geçerken sarsılıyordu bunda anlamadan geçiyor daha ne oldunu anlamadım bi baktım vites değişmiş :)

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
hayırlı olsun güzel seçim bol kazasız belasız pedallamar :)

Ozan Duran

Forum Bağımlısı
Tepki
621
Bisiklet
Cannondale
Hayırlı olsun, güzel fiyata güzel bisiklet almışsınız.
Hevesinizi kırmak istemem ama ben de bisiklet boyunun büyük geldiğine katılıyorum. Umarım sıkıntı çekmezsiniz.
Güle güle kullanın.

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@Melih Çolak

teşekür ederim yanlız bi sıkıntı var arabaya bisiklet taşıma aparatı olmuyor citröen c4 picasso aldımız yerde taktırcaktık ama malesef bu arabaya olmuyormuş devamlı koltuk aç kapa yapcaz :(

@Ozan Duran

aslında tam oldu öyle aman aman buyuk değil kadroya oturdumda zaten tam oluyor şöyle kadronun yanında duruyorum tam geliyor biraz seleyi yukselticem ama alışmam lazım böyle one doğru eğilince korkuyorum :) frenleri filan mtbde oldu gibi değil şaşırıyorum arada

ygtdkc

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Bisiklet
Mosso
İyi bir seçim olmuş güle güle kullanın :) Sele boyu bana da kısa geldi ama alışınca olması gerektiği gibi ayarlarsınız :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hayırlı olsun ama sele bu boyda duruyorsa kadro size büyük ,seleye oturunca ayaklarım yere değmeli diye düşünmeyin ...

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@hsnsylk

yükselticemde korkuyorum ya çok öne eğilince düşerim diye filan ne biliyim ilk yol biiskleti olunca insan biraz tedirkin oluyor :) yarın biraz binelimde eve gelince yukseltirim
kadroya 2 ayamı açıp durdumda bi sıkıntı olmuyor normal duruyorum buyuk gelmiyor yani önünde durdumda sürerken zaten tam pedal aşadayken tam ayağım düz olmuyor ama onu farkettim biraz yukselmesi lazım sanırım

@Erdal YILMAZ

teşekürler abi :)

@Yiğit Dikici

ayarlayacağım onu yarın tornovida filan bulmam lazım ama ilk önce bitane vardı tam takım nerelerde bilmiyorum bulursam el atıcam :)

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
Kadro yu sele borusunu tutan yerden mi olcucez http://img.tapatalk.com/d/14/02/07/dequhu7a.jpg degistirebilirim bisikleti buna gore adam 54 dedi ama biraz daha buyuk sanki hemen ogrenip su bisikletin kadrosunu ona gore bayiye gidicem yazik gunah yani 2200 verdimiz paraya gider focus alsaydim alu olsun kadro bana gore olsun hemen cumartesi gideriz olmadi 2 gun sonra geri veririm iptal etsin

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.204
Bisiklet
Specialized
http://www.lapierre-bikes.co.uk/sites/default/files/bike/geometry/GEOAUDACIO.jpg

Orta göbeğin ortasından sele borusunun bittiği yere kadar ölçmelisiniz.

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@Murat B.

abi ölçtüm 56 kadro çıktı ya işe bak gidip geri vercem ben alsam tamam sorun yokda babama nasıl anlatcam durumu çok kızacak daha almaz hatta ders olsun diye gerçekten kendimede kızıyorum anladım halde olmayacanı nasıl oldu da aldım akşam babam gelsin ay bugun yada yarın gidip geri vericem alırsada babam focus u alıcam direk 52 kadro çok düşük bir ihtiaml ama yinede deniyeceğim :(

ihtiyar

Forum Bağımlısı
Tepki
3.579
İsim
Bülent B.
Bisiklet
Diğer
@Murat B.

O kadronun ne 56 si ne de 54 ü var bu listeye göre.

Ikincisi yasiniz 17 ise, 17 nin basi mi sonu mu bilmiyorum, bisiklete cok para vermeseniz daha iyi olur. 19-20 yasina kadar boyunuzda büyük bir fark olabilir. Ben 16 yasimda iken ögretmen en öne oturturdu, 18 ime gelince en arka siraya! :)
Yani bir sene sonra degistirmek zorunda kalabilirsiniz! :(

• Beğen
Tepkiler: ihsangencer

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@ihtiyar

17 son 18 olucam 2 aya pek uzamaz daha resimler filan çektim kanıtlarıyla gidicem resimlerle bakalım cevabı ne olacak.