Lance Armstrong - Yaşama Çevrilen Pedal

hamibektas

Daimi Üye
Tepki
125
http://www.herseyyolunda.com/wp-content/uploads/2010/01/lance.jpg

İyi günler herkese...
Kitap eski olduğu için baskısını bulmak çok çok zor. Ancak ikinci el olarak alınabilir fakat o da bulunabilirse... O yüzden bende pdf olarak yayınlıyorum. Okuyamayıp, okumak isteyen olursa linkten indirip okuyabilir.

Pdf: (link)

Pdf'i bulan @fatihaydın'a Teşekkürler...

Scudo

hamibektas

Daimi Üye
Tepki
125
@ReşitÇağırgan

İlk yorumdaki " Mustafa Önder ATİK " benim demek istediğimi kendi hayatı ile harmanlayıp yazmış diyebilirim;

" Ben genç ve 10 yılını dağ bisikleti sporuna vermiş , nice organizasyon çalışmaları yapmış ve son 2 yıldırda Türk işitme engelli sporcuların ülkemizde ve dünyada bisiklet sporu yapabilmeleri için onlara lider / model olmaya çalışıyorum.
Açıkçası son 1 yıldır çok tatsız ve gereksiz birçok olay yaşadım. Ve şunu anladım ki ; Armstrong'a göre değerlendirmek gerekirse " Sizi 7 yıldır Fransanın en zorlu parkurlarında geçemeyenler , sizi bu şekilde ezmeye ve yıpratmaya çalışıyorlar. " İsim yapmış ve kendini kanıtlamış , " efsane " niteliğinde bir sporcunun bu kadar kolay kenara bırakılmasını bende hoş bulmuyorum. "

• Beğen
Tepkiler: MustafaOnderATiK

Uğur Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
244
İsim
Uğur Demirtaş
Bisiklet
Salcano
kitabı bir sahafın tezgahında bulup komik bi ücrete aldım.İlk sayfadan itibaren sizi içine çekiyor.Daha önce yine kanserli bir kadının hikayesini anlatan "Metanet ve merhamet isimli kitabı okumuştum.O da aynı şekilde diğer sayfaya bir an önce geçebilmek için sabırsızca okuduğum bir kitaptı.Çok güzel kaleme alınmış.Bisiklete gönül verenler ile birlikte herkesin okuması gerektiğini düşündüğüm bir kitap.