Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden sevgiler

Scudo

A.Bülent Yamaner

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Scott
Selam adaca,
Adanın daha iyi tanınmasına vesile olacak tarihi ve turistik yerlere ait resim ve bilgileri bu forumda yayınlar isen bisiklet severlerin ilgisini çekeceğine eminim. Özellikle bisiklet sürülecek yollarıda gösteren haritalar gezi programlarına rehberlik edebilir.

• Beğen
Tepkiler: lidda_tr

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737

Selamlar,
sayın ABY Abimizin aşağıda da belirttiği dileklerine aynen biz de katılıyoruz. ;) ;:)

Sayın ABY ABİMİZ DEMİŞ Kİ:

• Beğen

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Forumumuza hoş geldiniz :). En güzel fotoğraflarla Kıbrıs'ı ve sizleri daha iyi tanımak için sabırsızlanıyorum :)...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Askerliğimi birçok asker bende Kıbrıs-Lefkoşa'da yaptım. Sizin turlarınızla oraları tekrar görmek ve anmak isteriz. Aramıza hoşgeldiniz.
Sevgiler...

• Beğen
Tepki
2
Istanbul(caddebostan sahil) - Kıbrıs (girne)
Bende kıbrısta okuyorum girnede... hatta mtb club tarzı bişey kurmayı düşünüyorum. çünkü doga harikası bir coğrafyaya sahip bir ada ve buna ragmen bisiklet kültürü sıfır. kıbrısta yaşayan arkadaşlarla bu konu hakkında konuşmak isterim...

• Beğen

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
Formumuza Hos Geldin Kktc Deki Dost Umarim En Kisa Surede Kurmak Istedigin Gurubu Kurarsin Ve Gurupca Ciktiginiz Turlarda Cekeceginiz Resimleride Burda Bizlerle Paylasirsin,tekrar Hos Geldin Aramiza

• Beğen

A.Bülent Yamaner

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Scott
Sevgili adaca,
17 nisan tarihinde açmış olduğun konuya şu ana kadar 9 cevap gelmesine
rağmen senden ses çıkmadı. Acaba Bisiklete binmekten internete girecek
vakit mi bulamıyorsun. Neyse senin olman şart değil adada yaşayan diğer
bisiklet severlerin hepsini, yaptıkları veya planladıkları gezi ve aktiviteleri bizlerle
bu forumda paylaşmaya davet ediyorum.
A.Bülent Yamaner

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
foruma hoşgeldiniz umarız iyi vakit geçirirsiniz

• Beğen

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
Hoşgeldiniz Foruma Sizin Konuğunuz olmak İsterriz Ama Bizim Bisikletler zor :D

• Beğen

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
abi 1 ay önce kıbrısa gitmistim . kız arkadasımın yanına. bilseydim gorusmek tanısmak isterdim . orda sanırım parca lar falza ve ucuzmus .. neyse kısmetse tekrar gelirsem gorusuruz .. Kıbrısta girnede kaldım domm otelde . guzel yer gerceken özellikle geceleri ..

• Beğen

yasin_oren

Üye
Tepki
6
2005 adana yarışına siz katılmışmıydınız iki kıbrıslı 1 2 oldu bende haliyle üçüncü sizinle tanışmayı mayı isterim foruma hoşgeldiniz

• Beğen
Tepki
84
Aramıza Hoşgeldiniz. :)

20 yıl önce bisiklete binmediğim için Kuzey Kıbrıs'ın kıymetini bilememiştim ama şimdi olsa tüm beş parmakları bisikletle karış karış gezerdim. Gerçi o zamanda tabanvaylarla gezmiştik ama....Bisiklet için iklimi ve doğası ile harika bir yerde yaşıyorsunuz.
Ayrıca eski dostlar Ezer ÖZSOY ve Ali Çetin AMÇAOĞLU'NA kucak dolusu sevgi ve selamlar.
Umarım adaya gidip sizlerle pedallamak nasip olur.

Mustafa YENİÇERİ

Tepki
84
Merhaba Arkadaşlar;

KKTC de kaldığımda bir yıl boyunca askerlikle beraber futbolla yatıp-kalkıyordum. Doğrusu o güzelim dağları bisikletle gezmeyi hiç akıl edememiştim. Bir gün nasip olur diye umuyorum. Çünkü ada tam bir bisiklet cenneti olabilir. Kötü tarafı ise adanın yazın çok sıcak olması. Bence yılın 365 günü bisiklete binilebilir. Öncülük yapacak arkadaşlara kolaylıklar dilerim.
Umarım birileri ulaştırır. Avukat Ezer ÖZSOY'A ve en son Gönyeli'nin belediye başkanı olduğunu öğrendiğim; eski milli futbolcu ve milli takım hocası Ali Çetin AMCAOĞLU'NA sevgi ve selamlarımı iletirmisiniz.
Bekle Kıbrıs bir gün seni pedallayacağım.

Sevgiyle hoşça kalın.
Mustafa YENİÇERİ

• Beğen