Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden sevgiler

Scudo

yvzbikes

Daimi Üye
Tepki
92
slm bende kıprısda kaldım uzun süreli evimiz orada ama ben şuan antepdeyim kıprısı yegenimi ve enişdemi çok özledim inşşallah tekrar gidecegim girneyi kordon yonunu şimdiden çok özledim keske orada olsaydım

• Beğen
Tepkiler: lidda_tr

sinankoc

Üye
Tepki
2
Bgn istanbula dondum tabıkı bisikletimide getırdım.Kıbrıstakı arkadaslarla bınmek ısterım eylulde okul basladıgı zmn.

• Beğen
Tepkiler: lidda_tr

Lavinya__

Üye
Tepki
5
Merhaba arkadaşlar.Konu biraz eski ama olsun bir umut bende yazayım. Tam tarih kesin olmamakla beraber önuüzmüzdeki günlerde (EKI-KAS) G.Magosa'ya 3-4 gunluk bir ziyaret yapacağım. O sırada orda kim varsa görüşmek ve gezmek isterim.uygun olan arkadaşlar illaki vardir.Tam tarihi tekrar bildiririim ileleyen günlerde...

U

uneybisiklet

Misafir
bende kıbrıstayım. bısıklet tamır ve satıs dukkanım var. ayrıca aktıf surucuyum ve yakındogu unıversıtesı bısıklet takımı antrenoruyum ihtiyacı olanlar benı arayabılırler

mehmet özbay

Forum Bağımlısı
Tepki
296
Bisiklet
Specialized
@adaca

arkadaslar ben bay mekanık bu yıl yaza ıcın bır ada turu dusunuyorum bana ada ıle ılgılı bılgıler verırsenız sevınırım benımde mersınde profosyonel bısıklet tamır atolyem var yavru vatanla ılgılı bazı dusuncelerım var bana tel nosunu verırsenız tel den goruselım saygılar bay mekanık 0536 764 65 48

@uneybisiklet

kardesım uney bısıklet kıbrısla ılgılı bılgıler almak ısterım tel 0536 764 65 48

cannn3715

Forum Demirbaşı
Tepki
192
Bisiklet
Cube
mrb neden yavru vatana bu kadar az ilgi var acaba konu tarihine bakıyorum en son cvp a2008-02-18 inanın gitme imkanım olsa şu dakika çıkar k.k.t.c. yollarında trial yaparm;)katılımcıda beklerim tebii:d

Burak Taha

Daimi Üye
Tepki
142
Tek dolaşmak da bazen işe yarıyo yalnız kovboy gibi aynı..Yapa yalnız sadece kendinle....

Tek dolaşmanın avantajlarıda var:

1-)O sağ tarafa gitmek ister sen sol tarafa
2-)O dinlenmek ister sen basmak hız yapmak
3-)o senle yarış yapmak ister sen yorulmuşsundur durmak istersin
4-)Sen efkarlanmışsındır sahilde durup konuşmak istersin o bir yerde durup karnını doyurmak ister

İşte bazen tek başına yalnız bisiklete binmekte iyi oluyo..İyi forumlar

bicycle16

Forum Demirbaşı
Tepki
332
foruma hoşgeldiniz ;) türkiyeden sevgiler selamlar görüşmek üzere saygılar

bicycle16

Forum Demirbaşı
Tepki
332
öncelikle foruma hoşgeldiniz ;) umarım kıbrıs;ta umut ettiğiniz arkadaşlıkları kurar güzel geziler yaparsınız :cool: türkiyeden sevgi selamlar gönderiyorum görüşmek dileğiyle saygılar

• Beğen
Tepkiler: mehmet Aksoy

ceyhun555

Aktif Üye
Tepki
46
ben kıbrısa gelmek ıstıyorum ne yapmalıyım ferıbotlar kalkıo burdan yanı mersınden nasıl gelecem orda sorun ne yasarım bunları anlatacak olan varsa sevınırım ne yapcaz ve ben 17 yasındayım...