Kutusunda sıfır solar ve/veya pilli bisiklet ekrani

Scudo

gabara

Üye
Tepki
0
Kargoyu zaten bana ödemiyorsunuz. Satışlarda kargo alıcıya aittir.

Tepki
4
Peki tamam.Bana özelden havale yapıcağım numarayı felan atın hemen parayı yatırıyım.Ürünü ptt kargo ile yollarsanız sevinirim.Birde size ulaşabileceğim bir telefon numarası verirseniz memun olurum..Saygılar..

gabara

Üye
Tepki
0
Mesaj sayim sınırlı olduğu için ozel atamiyorum, mailine cevap verdim ve teklifimi degistirdim. bana oradan mesaj atabilirsin ya da sormak istedigin birsey olursa saat 1Den once verdigim cep numarasina mesaj atabilirsin. Ben 1'den sonra ararim konusuruz. saygilar.

iskender şerit

Forum Bağımlısı
Tepki
464
Bisiklet
Bianchi
mıknatısı plastikmi metalmi.. Bunun dışında kullananlar için, Hız Göstergesi 0.1 hassasiyetinde sürekli değişiyormu yoksa sabit rakamlarlamı gösteriyor.

gabara

Üye
Tepki
0
Merhaba,
Ben bisiklet kullanıcısı değilim, o yüzden teknik konularda yanlış bilgi verebilirim. Ürün kutusunda olduğu için açıp her özelliğine de bakmadım. Aynı ürünü bu forumdan alan arkadaşlarla irtibata geçerseniz daha fazla yardımları olur sanıyorum.

gabara

Üye
Tepki
0
Buradan satin alan arkadaslar oldu ancak bana olumlu ya da olumsuz herhangi bir geri bildirimde bulunmadilar. Ben de kendilerine tekrar sesleniyorum buradan: "Ayni urunu benden alan arkadaslar: lutfen fikir vermek icin yorum yapar misiniz urun hakkinda. Kafasinda soru isareti olan arakadaslarin tereddutlerini giderelim. Tesekkurler".

gabara

Üye
Tepki
0
Kendim bisikletçi olsaydım kullanıp yorum yazabilirdim, ama değilim.
3 tane kaldı, onlardan birisini de yarın Ankara'ya yolluyorum. Yani 2 tane kaldı diyebilirim.