Satıldı Kutusunda sıfır Bern Brentwood Kask

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında bakırkadro tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bakırkadro

bakırkadro Üye

Seviye:
    Merhaba,
    Amerika'dan getirttiğim Bern Brentwood marka kaskı satıyorum arkadaşlar. Kask elime DHL ile birkaç saat önce ulaştı. Kask bir kez bile kullanıl(a)madı. Çünkü kaskın kasketi var onu hesaba katmadan M beden istedim ancak ne yazık ki bana küçük geldi. Bana maliyeti 155 lira oldu. Aynı fiyata satıyorum.
    Özellikle normal kaskların görüntüsünü sevmeyen arkadaşlar için birebir. Açıkçası kendime L bedeninden getirteceğim. Kafa çevresi 55.5 cm ye kadar olan arkadaşlar (yani normalde small beden takan) bu kaskı düşünebilirler.
    İyi günler dilerim.

Tel. 5334300663

İlginizi Çekebilir

2-1468594337435-nttngl699cik-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
froome.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
bisiklet program.jpg
Merhaba, Uzun süredir spor salonunda disiplinli çalışmama rağmen kilo veremiyordum. Kas kütlemi ciddi oranda artırmama rağmen yağ yakma ile ilgili sıkıntılarım vardı. Bu sıkıntının ana kaynağı...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.