Kutu

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Deniz Kılıç tarafından paylaşıldı.

1. Deniz Kılıç

Deniz Kılıç Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar ben satış sitesinden bisikletimi sattım. Ancak bisiklete uygun kutu nereden bulacağım ? İzmir/Hatay da oturuyorum yardım edene +repler feda olsun :) lütfen yardım edin..

2. tuninger_haa

tuninger_haa Bisikletkolik

Seviye:
    sigara kolilerı olabılır mesela aklıma o geldı dırek:) sıgacagından emın degılım ama parcalayınca belkı sıga bılıe olcukerı kontrol etmenı onerırım (tek bır kutuya tabıkı sıgmaz mesela 1 onden 1 arkadan gırdırecek sekılde kullanılabılır:) )

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    İzmir'de sanıyorum Seda Bisiklet veya Sundu Bisiklet'e gidersen (başka firma bilmiyorum :)) sana, onlara gelen bisikletlerden birisinin kolisini çok cüzi bir miktara verebilirler. Belki de bedel istemezler tabi orasını bilemem :).

4. Nail USANMAZ

Nail USANMAZ Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Hatay da oturuyorsanız size en yakın Doruk Bisiklet'tir. Karataş'ta Ata Bisiklet size yardımcı olabilir.

İlginizi Çekebilir

1430321046445-1bat2gzubgtcm-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
qweqwe.jpg
Bugün 2lerde çıkıp Google Haritalar Bu rotaya oruçlu gidiş geliş yaptım eve geldiğimde iftar okunmuştu ve benim boğazımda tam gırtlağın orasında sağ ve sol tarafta basit çizimle...