Kütahya

Scudo

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
bu görev gerçekten Kütahyada bu işi en iyi yapabilecek kişiye verilmiş.
hayırlı olsun ahmet

• Beğen
Tepkiler: ahmet ozgen

ersunakay

Aktif Üye
Tepki
50
Bisiklet
Colnago
bende facebook taki sayfaya yadım soru olarak nerede parca bulabilirim cevap gelmedi

ersunakay

Aktif Üye
Tepki
50
Bisiklet
Colnago
@ersunakay
2 gündür cevap yok kütahyada nerede yedek parca bulunur

kemal HAN

Üye
Tepki
9
merhaba ersun . yedek parça bulman gerçekten zor kütahya da . aradığın şeyleri bulsan bile çok verimli bir parça olmaz o sanırım . bu arada ne arıyorsun ?

sefaz

Üye
Tepki
3
arkadaslar kütahyaada cok bisikletli gordum fakat kaskıyla binen hiç görmedim. bu spora gonul vermişler var mı . tanısmak isterim. arizona turu yapmak istiyorum. eşlik etmek isteyenlerle tanısmak isterim

fevzi

Üye
Tepki
25
@sefaz

Merhaba ben Kütahya Tavşanlı'dayım. Kaskımda var merak etme ama kendimi profesyonel olarak görmüyorum. Günde ortalama 25 km kadar, haftada en az 1-2 defa da 70 km lik turlar yapıyorum. Aizonai turu bende düşünüyorum. ilk fırsatta gerçekleştireceğim. fevzikir@gmail.com dan bana ulaşabilirsin.

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Ben yaklaşık 4 sene kütahyada yaşadım.04-09 yılları arasında şuan ankaradayım.Size garanti ederim koskoaca kütahyada kafasında kaskla gördüğüm bisiklete binen bir tek ben vardım.Yedek parça bulman imkansız neredeyse.En iyi parçaları gönen bisikletten bulabilirsin.Çok profesyonel şeyler bulamazsın ama idare edecek parçalar bulursun.İstersen getirirler.

• Beğen

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
@M.Burak KARADAĞ

kütahyada bisiklete binmemişsin o zaman,yıllardır kütahyada bisiklet kulübümüz var ve onlarca türkiye derecelerimiz yüzlerce sporcumuz var.yedek parça bulmakta imkansız değil bana ulaşırsanız yardımcı olurum demiştim arkadaşlara ama ilgilenmiyorlar demekki sonrada kütahyada şu yok bu yok bisikletçi yok yapmayın arkadaşlar sen görmüyorsun bulamıyorsun diye yok denilmez.:in: :in:

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Hayır.Ben sürekli binen bütün işlerini bisikletle halleden insan göremiyorum manasında demiştim.Yoksa kron ve corratece binen kardeşlerimiz vardı.Yada üniversiteey kadar gidip gelerek antreman yapan.

oğuz_43

Üye
Tepki
21
Bisiklet
Kron
@Ahmet Özgen

merhaba ahmet hocam özel mesaj gönderemiyorum , doğma büyüme kütahyalıyım , şu an için tanışmıyoruz ama ileriki zamanlarda tanışırız inş

oğuz_43

Üye
Tepki
21
Bisiklet
Kron
@Ahmet Özgen

inş. Ahmet hocam kondüsyonum yettiği sürece ( buda kaç kilometre olur bilemiyorum :) ) sizlerle beraber pedallamak isterim

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
@oğuz_43

kondisyon hiç problem değil,zamanla alışırsınız sizi metin abimiz ile falan tanıştırırsak anlaşacağınızı umuyorum :).o da yeni başladığında zorlanıyordu ama şimdilerde bizden kalır yanı yok :)

oğuz_43

Üye
Tepki
21
Bisiklet
Kron
@Ahmet Özgen

inş . çok memnun olurum , ev ve işlerim müsade ettiği sürece sizlere katılmak isterim umarım iyi bir bisiklet dostluğu kurarız :)

• Beğen