Kütahya

Başlık
0
Tepki
0
İsim
Furkan BAŞKURT
Bisiklet
Sedona
Merhaba,

Kütahya'da aktif sürüş yapan var mı hala?

kobalamin

Daimi Üye
Başlık
6
Tepki
594
İsim
H.Onur
Bisiklet
b'Twin
Vardir efenim.1 adet performans yol grubu 1 adet de gezme eglence yol grubu vardir.Hava ve sartlar uygun oldukca cikmaya calisirlar.
Gezi grubunun facebook'u:
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Bu da Performans grubu:
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Tepkiler: Joseph Cavalcanti
Başlık
0
Tepki
0
İsim
Furkan BAŞKURT
Bisiklet
Sedona
Teşekkür ederim, iletişime geçeceğim :)

Moriarty

Üye
Başlık
0
Tepki
0
Arkadaslar Merhaba Bi sorum olacaktı Kütahya'da yaşıyorum ve Kütahya'ya yeni bisiklet yolu yapıldı daha önce şehir dışında bisiklet kullanmadigim icin de bilmedigim bi konuyu sizlere danisacaktim. Bisiklet yollarında şerit olur mu Yani bisiklet yolunda hem karşıdan gelen bisikletli hem de zıt yönden gelen bisikletli aynı yol üzerinde bisiklet sürebilir mi ? Bu soruyu sordum çünkü Kütahyada sadece 1 tane bisiklet yolu var ve o da cok dar . Cevap verirseniz cok mutlu olurum Iyi akşamlar

Batuhan Yıldız

Aktif Üye
Başlık
12
Tepki
88
Bisiklet
Salcano
Moriarty demiş ki:
Arkadaslar Merhaba Bi sorum olacaktı Kütahya'da yaşıyorum ve Kütahya'ya yeni bisiklet yolu yapıldı daha önce şehir dışında bisiklet kullanmadigim icin de bilmedigim bi konuyu sizlere danisacaktim. Bisiklet yollarında şerit olur mu Yani bisiklet yolunda hem karşıdan gelen bisikletli hem de zıt yönden gelen bisikletli aynı yol üzerinde bisiklet sürebilir mi ? Bu soruyu sordum çünkü Kütahyada sadece 1 tane bisiklet yolu var ve o da cok dar . Cevap verirseniz cok mutlu olurum Iyi akşamlar
Merhaba, Kütahya'da ki bisiklet yolu tek şerit sadece gidiş için ve o yüzden sollama gibi bir şansınız yok. Fakat yolun hemen karşı şeridine de aynı bisiklet yolu yapılacağından gidiş dönüş için bir sıkıntınız kalmayacaktır. Tek sorun önünüz de ağır ağır giden bisikletli amcaları geçmek olacaktır. Onları da arada otobüs durakları için oluşturulmuş olan boşluklardan hızla geçip halledebilirsiniz.

5ef

Üye
Başlık
0
Tepki
40
İsim
sefa
Ben radarda askerken birisi geliyordu kim o arkadaş burda mı :))

kobalamin

Daimi Üye
Başlık
6
Tepki
594
İsim
H.Onur
Bisiklet
b'Twin
Radara haftada 2 kez cikarim.6-7 kisi daha variz boyle radwra cikan.
Bisiklet yolu hakkinda belediyenin o yolu yapmasi cok iyi oldu.Ancak bazi bisikletliler tersten gittigi icin sikinti cikarabiliyor.Yer yer o yuzden normal yola gecmek gerekiyor.
Su da onemli biz o bisiklet yollarini kullandikca belediyenin de bu yollari zamanla artiracagina inaniyorum o yuzden elimizden geldigince kullanirsak pek guzel olur

Yukarı Alt