Kütahya

ozgurmtb

Üye
Başlık
3
Tepki
6
Evet Kütahya'dan arkadaşlar burada toplanalım. Bir hafta sonu çayınızı içmeye gelelim diyoruz.

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Başlık
21
Tepki
466
bu haftasonu eskişehirde olmayacağım ama eğer burda olursam katılmak isterim

Muhammed PINAR

Forum Bağımlısı
Başlık
12
Tepki
178
çok güzel olur ama bu aralar olmasa çok güzel olur :) cumartesi büyük sınavım var

ondan sonraki hafta olursa katılımın daha çok olacağını sanıyorum öss den 1 hafta sonra olsa daha da çok olur sanırım

ama güzel bir etkinlik olur omarım gerçekleştiririz...

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Başlık
130
Tepki
618
Merhabalar,Ahmet ÖZGEN 1989 kütahya doğumluyum.
2003 yılından beri bisiklet sporu ile ilgileniyorum.Kütahya gsim takımında yol bisikleti ile başlamıştım,2007 yılına kadar yol bisikleti yarışlarına katıldım.2007 yılında yalova aksa kupası ile mtb yarışlarına başladım.2009 yılına kadar mtb yarışlarına katıldım.2009 yılında bisiklet antrenörlüğü belgesini aldım.2010 yılı başında motorize bisiklet hakemliği ve spor masörlüğü belgesini aldım.Fethiye,Isparta yol yarışları ve Mevlana Turunda hakem olarak görev yaptım.Aynı zamanda Dumlupınar Üniversitesi Seramik Mühendisliği ve AÖF işletme bölümlerinde 2.sınıftayım.Kısacası bisiklet sporu ile yıllardır yakından ilgiliyim.Kütahya ve çevresinde bisiklet sporu ile ilgilenen arkadaşlarıma yardımcı oluyorum.Zaten amacımız bisiklet sporunu çevremizdekilere sevdirmek,yardımcı olmak ve bisiklet sporcusu olarak örnek davranışlarda bulunmak bu sayede sağlam dostluklar kurmak.

Görüşmek dileğiyle,sevgi ve saygılarımla...:in:

Ahmet ÖZGEN - 0506 372 01 76 - cyclist_43@hotmail.com

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Başlık
152
Tepki
603
Bisiklet
Corratec
bu görev gerçekten Kütahyada bu işi en iyi yapabilecek kişiye verilmiş.
hayırlı olsun ahmet

Tepkiler: ahmet ozgen

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Başlık
52
Tepki
320
Bisiklet
Salcano
Hayırlı olsun Ahmet

ersunakay

Aktif Üye
Başlık
23
Tepki
50
Bisiklet
Colnago
bende facebook taki sayfaya yadım soru olarak nerede parca bulabilirim cevap gelmedi

kemal HAN

Üye
Başlık
0
Tepki
8
merhaba ersun . yedek parça bulman gerçekten zor kütahya da . aradığın şeyleri bulsan bile çok verimli bir parça olmaz o sanırım . bu arada ne arıyorsun ?

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Başlık
45
Tepki
1.961
Bisiklet
Carraro
Ben yaklaşık 4 sene kütahyada yaşadım.04-09 yılları arasında şuan ankaradayım.Size garanti ederim koskoaca kütahyada kafasında kaskla gördüğüm bisiklete binen bir tek ben vardım.Yedek parça bulman imkansız neredeyse.En iyi parçaları gönen bisikletten bulabilirsin.Çok profesyonel şeyler bulamazsın ama idare edecek parçalar bulursun.İstersen getirirler.

Tepkiler: ahmet ozgen

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Başlık
130
Tepki
618
Ben yaklaşık 4 sene kütahyada yaşadım.04-09 yılları arasında şuan ankaradayım.Size garanti ederim koskoaca kütahyada kafasında kaskla gördüğüm bisiklete binen bir tek ben vardım.Yedek parça bulman imkansız neredeyse.En iyi parçaları gönen bisikletten bulabilirsin.Çok profesyonel şeyler bulamazsın ama idare edecek parçalar bulursun.İstersen getirirler.
kütahyada bisiklete binmemişsin o zaman,yıllardır kütahyada bisiklet kulübümüz var ve onlarca türkiye derecelerimiz yüzlerce sporcumuz var.yedek parça bulmakta imkansız değil bana ulaşırsanız yardımcı olurum demiştim arkadaşlara ama ilgilenmiyorlar demekki sonrada kütahyada şu yok bu yok bisikletçi yok yapmayın arkadaşlar sen görmüyorsun bulamıyorsun diye yok denilmez.:in: :in:

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Başlık
45
Tepki
1.961
Bisiklet
Carraro
Hayır.Ben sürekli binen bütün işlerini bisikletle halleden insan göremiyorum manasında demiştim.Yoksa kron ve corratece binen kardeşlerimiz vardı.Yada üniversiteey kadar gidip gelerek antreman yapan.

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Başlık
130
Tepki
618
inş. Ahmet hocam kondüsyonum yettiği sürece ( buda kaç kilometre olur bilemiyorum :) ) sizlerle beraber pedallamak isterim
kondisyon hiç problem değil,zamanla alışırsınız sizi metin abimiz ile falan tanıştırırsak anlaşacağınızı umuyorum :).o da yeni başladığında zorlanıyordu ama şimdilerde bizden kalır yanı yok :)

Yukarı Alt