Kuşadası - Marmaris arası 7-8 günlük tur

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında ACAKIR tarafından paylaşıldı.

1. ACAKIR

ACAKIR Üye

Adı:
    Alper
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar cumartesi sabah Kuşadası'ndan Marmaris'e pedallayacağım, bu güzergahda beni misafir etmek isteyen, kamp yeri tavsiye etmek isteyen, bana katılmak isteyen olursa seve seve kabul ederim.
    Turla alakalı ayrıntılı bilgiyi tur esnasında ve sonrasında buradan ve
    alpercakir.com.tr adresinden paylaşacağım, ayrıca beni sosyal medyadan takip etmek isterseniz adreslerim şunlar:
    Cakircycling | Facebook
    Cakir Cycling (@cakircycling) | Twitter
    Cakir Cycling (@cakircycling) • Instagram photos and videos

Yanıma aldıklarım şunlar :
    - Arpenaz 2 çadır
    - Tek kişilik şişme yatak
    - 2 adet yedek iç lastik
    - Böcek ısırıkları için krem, güneş kremi, sıyrık ve yaralar için krem, tentürdiyot, yara bandı, sargı bezi
    - Zincir baklası sökme ve takma aparatı
    - Pompa, tamir seti
    - Kamp lambası
    - Çamaşır ipi, mandal
    - Powerbank
    - Not defteri, kalem
    - Fotoğraf makinesi
    - Harita
    - Biber gazı
    - Mataralar
    - Tabiki Türk Bayrağı

Hasan Ç. ve Zafer KAPLAN bunu beğendi.
  2. bhr42

bhr42 Aktif Üye

Adı:
    BUHARİ A.
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    giyim ve mutfak malzemelerini yazmamışsınız en azından tam liste yaparsanız tecrübeli kardeşlerimiz eksikleri bildirir..

ACAKIR

ACAKIR Üye

Adı:
    Alper
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    @buhari altıntaş giyim olarak mayo bir iki tişört terlik alacağım yemek olarak da domates ekmek konserve düşünüyorum yine de yanıma küçük bir tencere alıcam ateş yakarsam kullanırım

İlginizi Çekebilir

rub-down.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
tyres.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
1.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...