Kuşadası - Antalya turu 741 km

o.kucuk

Aktif Üye
Tepki
168
İsim
Ömer
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Cyclocross
MERHABA
RAMAZAN BAYRAMI SONUNDA 4 ARKADAŞ GENELLİKLE SAHİL KENARINI KULLANARAK KUŞADASI'NDAN ANTALYA'YA 7-8 GÜNLÜK BİR TUR PLANLIYORUZ TOTAL KM:741
ŞEHİR İÇİ GÜNÜ BİRLİK TURLARI, TOTALDE 100-150 KM'LİK TURLARI YAPABİLİYORUZ AMA BU TUR İÇİN AÇIKÇASI ENDİŞELERİMİZ VAR.
ROTA, KAMP( KAMP MALZEMESİ, KAMP YERİ VS), ANTRENMAN, BESLENME...
HER TÜRLÜ BİLGİ VE PAYLAŞIMLARINIZ, CESARETLENDİRMENİZ ÇOK ÖNEMLİ.
İLGİ GÖSTEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Scudo

nonsteril

Forum Demirbaşı
Tepki
896
Bisiklet
Tern
@o.kucuk Biz de iki arkadaş izmir fethiye turu yapmayı planlıyoruz. Ramazan bayramından sonra. Araştırmalarımız sürüyor. Zaman ilerledikçe bilgi paylaşımı yaparız. Ama öncelikle çadır olayını halletmeniz gerekir.

• Beğen
Tepkiler: o.kucuk

no_name

Daimi Üye
Tepki
204
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
Ben antalya muğla düşünüyorum bu rotaya daha iyi dedkleri için ,10-15 gün sonra çıkarım inşallah

• Beğen
Tepki
5
o sıcaklarda 100 kmnin üzerine cıkmamanızı öneririm cadır işini halledersenız gayet ekonomik bir tur olabilir rota olarak daha önce yapılmış cok sayıda rota mevcut bunlardan yararlanmanız gerekir diye düşünüyorum şimdiden basarılar :D

• Beğen

hasan454

Üye
Tepki
268
İsim
Hasan
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bizde Antalya'dan başlayıp İzmit'e kadar pedallamayı düşünüyoruz.Yeme içme gibi konularını bize ilgi gösteren insanlar sağolsunlar yardımcı olcuğanı düşünüyoruz çadırda kamp yapmayı onun dışında haftada bir kere internet aracığıyla tanıştığımız insanların evinde kalıcaz

ziyainal

Forum Demirbaşı
Tepki
244
İsim
Ziya
Bisiklet
Merida
@o.kucuk hocam bence kesinlikle bu turu yapın ama günlük 150 km sizi heder eder bence daha makul bir ortalamayı hedef koyun 80-100 maksimum olabilir. çadır olarak ARPENAZ 2 - 2 KİŞİLİK KAMP ÇADIRI - mavi QUECHUA - Pratik Kamp Çadırları Doğa... bu çadırı kullanıp çokca memnun olan arkadaş var rotanız boyunca camping alanları olabilir forumda bunun listesi var bence kontrol edin oralarda kamp yapabilirsiniz.çokda teferruata girmeyin hocam sonuçta kamp mutfağı falan olabilir ama sonuçta turlarda yediğimiz şeyler belli yolda hertürlü çorba bulmak mümkün sıvı yemek ihtiyacı ordan da karşılanabilir. şarj sorunu için mutlaka powerbank bulundurmaya bakın çok işinize yarar. rota için birşey yazamıyorum oralarda yaşayan yada bu yolu daha önce giden arkadaşlar mutlaka yazacaktır. hocam önemli olan yolda olmak çıkın yola kazasız belasız yapın turunuzu

hsnbykkls

Forum Demirbaşı
Tepki
294
İsim
Hasan Büyükkeleş
CarrefourSA da çadır satılıyordu ama fiyatına bakmamıştım

Ayrıca bayramdan sonra ne kadar çok tur planı varmış :) Bizde Burdur-Denizli üstünden Kuşadasına gitmeyi planlıyoruz Yolda karşılaşırsak bişeyler yiyelim :D

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

hasan454

Üye
Tepki
268
İsim
Hasan
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
ARPENAZ XL 2 - 2 KİŞİLİK KAMP ÇADIRI - mavi çadır aldık gerçekten harika kolay kurulumu ve içinde bir kişinin alanı çok fazla çantalarınıza yaakkabılarınızı içeri almanıza gerek yok özel bir yeri var

hasan454

Üye
Tepki
268
İsim
Hasan
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
3.5 galiba ama mat gibi toplanıyor taşıması çok rahat mevsimlikte :)

Yukarı Alt