Kuş kovucu cihaz kullananlar buraya

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Taylan tarafından paylaşıldı.

 1. Taylan

  Taylan Üye

  Kayıt:
  21 Mayıs 2013
  Mesajlar:
  50
  Beğeniler:
  37
  Şehir:
  Hatay
  Seviye:
  merhaba iyi akşamlar.yan daireye 2 sene önce bir aile taşındı ve dama baraka yaptı güvercin besliyor orada.sabah akşam uçuruyor ve evin içi tüy doluyor ayrıca küçük böcekler falanda cabası.tüm apartman şikayetçi fakat adamdaki hastalık olmuş artık vazgeçmiyor bir türlü.açıkçası kafası basan biride değil zaten konuşmayada gelmiyor adamla.belediyeye şikayette bulunduk hiçbir şey yapılmadı.
  benimde aklıma bu kuş kovucular geldi ama esprisine düşünmüştüm.ama sonra düşününce aklıma yattı biraz.planım şöyle; kuş kovucuyu alıp bizim balkona ya da dama klima motorunun yanına klimaya ait bir şeymiş gibi koyacam.sonra adam akşam kuşları uçurduğunda kuş kovucuyu çalıştıracağım ve kuşlara baybay yapacağım.adamda nereden olduğunu anlamaz diye düşündüm.çünkü eğer belediye ya da polis falan ilgilenirse bizim şikayet ettiğimizi bilecek ve bize karşı kıllanacak.bir şey olacağından değil fakat durduk yere kötü olmaya gerek yok.
  siz bu plana ne diyorsunuz ve kuş kovucular güvercinlere karşı etkili mi ? kullanan varsa açıklarsa çalışma prensibini vs çok iyi olur.ayrıca bu duruma karşı yasal olarakta yapabileceğimiz şeyler konusunda da bilgilendirirseniz çok güzel olur.
   
 2. xarismas

  xarismas Yeni Üye

  Kayıt:
  19 Ağustos 2015
  Mesajlar:
  44
  Beğeniler:
  54
  Şehir:
  İzmir
  Adı:
  Furkan Türer
  Bisiklet:
  Salcano
  Seviye:
  hocam alın bi tane garfield kedi, icabına baksın. adam bişey dersede hayvan alemi olur böyle şeyler diyin geçin :D @Taylan Hubeylioglu
   
  Hrii3y bunu beğendi.
 3. #3
  Taylan

  Taylan Üye

  Kayıt:
  21 Mayıs 2013
  Mesajlar:
  50
  Beğeniler:
  37
  Şehir:
  Hatay
  Seviye:
  @xarismas illa kurtulmak için başka yöntemlerde bulunur da, bu işi ya yasal yollarla ya da farkedilmeyecek şekilde çözmek lazım.