1. Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Çünkü sizlere daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedefliyoruz. Bu yüzden çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Konuyla ilgili bilgi için buraya tıklayınız. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.

Kurtköy'de hayat var mı?

Konu, İstanbul Anadolu kategorisinde çirkin tarafından 22 Haziran 2009 tarihinde paylaşıldı.

1. BF Okuru Yeni Üye

Sponsorlu @Ömer. k ben de doğa kolejinin orada oturuyorum çıkabiliriz arada genellikle aydostaki mrb parkurunda takılıyorum (Downhill olarak fakat her turlu mtb ye de uygun)

2. Kayıt:
    28 Şubat 2016
    Adı:
    Tunahan
    Bisiklet:
    Fuji
    Merhabalar bende Kurtköy-Şeyhlide oturuyorum yapacağınız turlara katılmak isterim.

3. ottcci

ottcci Quality Over Quantity

Adı:
    Yasir
    şeyhlideyim bende, maltepe velodrome a gidiyorum genellikle, katılmak isteyen olursa cuma sabahtan çıkıcam inşallah

4. Brbysl

Brbysl Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Merhaba Kurtköylüler

5. OnrGnGR Yeni Üye

Adı:
    Onur
    Bisiklet:
    Salcano
    Merhaba bende Yenişehir mah. oturuyorum yaşım 17 hem yol hemde dağ bisikleti var. Hertürlü turlara katılmak istiyorum.

Merhaba bende Yenişehir mah. oturuyorum yaşım 17 hem yol hemde dağ bisikleti var. Hertürlü turlara katılmak istiyorum.

6. Brbysl

Brbysl Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Onur anadolu whatsap grubuna gel:)