Kurtköy'de hayat var mı?

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında çirkin tarafından 22 Haziran 2009 tarihinde paylaşıldı.

1. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

@Ömer. k ben de doğa kolejinin orada oturuyorum çıkabiliriz arada genellikle aydostaki mrb parkurunda takılıyorum (Downhill olarak fakat her turlu mtb ye de uygun)

2. 19tunahan93

19tunahan93 Yeni Üye

Adı:
    Tunahan
    Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Merhabalar bende Kurtköy-Şeyhlide oturuyorum yapacağınız turlara katılmak isterim.

3. ottcci

ottcci Quality Over Quantity

Adı:
    Yasir
    Seviye:
    şeyhlideyim bende, maltepe velodrome a gidiyorum genellikle, katılmak isteyen olursa cuma sabahtan çıkıcam inşallah

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-20_14-40-16.png
VO2max, ciğerlerimize aldığımız oksijenin ne kadarının yakıt üretiminde kullanıldığını gösteren bir üst sınır. Esasen aerobik kondüsyonla ilgili bir konu. Aerobik kondüsyon ise, birkaç dakikadan...
upload_2017-1-21_18-23-21.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
Honest-Ads-Sports-Drinks.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...