Kumluca korsan koyu

Scudo

kellemusic

Aktif Üye
Tepki
85
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Cyclocross
bundan 20 yıl önce hep gittiğimiz bir yerdi. alttaki fotoğrafta yer alan soldaki kısımdan atlardım suya hep. berrak ve derin bir suyu vardı. kimsecikler olmuyordu, belki bir kaç balıkçı. ulaşım yolu yok gibiydi. 2 yıl önce tekrar gittim, kalabalıktı. suyun içinde plastik poşetler falan vardı ve bir çok gezi teknesi. o sakinliği kalmamıştı. üzerime zimmetli değil elbet ama üzülüyor insan.

• Beğen
Tepkiler: Onur Ali İmren

ÇaNakkaLeRuHu

Forum Bağımlısı
Tepki
5.645
İsim
MuHammeT
Bisiklet
Merida
Akrabalarımın büyük kısmı Antalya da ikamet ediyor. Kumluca-Adrasan favori balık mekanımdır. Adrasan da mutlu son ile biten bir avım olmuştu linkler aşağıda :) Yaz planlarımın içinde ALLAH(C.C.) nasip ederse o günleri görür isek bisiklet ile İstanbul-Antalya-Kumluca planım ilk sırada İnşaallah muvaffak olurum. İnanılmaz doğası insanı cezbeden huzur veren güzellikleri ile Adrasan favorimdir. Çok güzel bir şehirdesiniz ve sürekli o güzellikleri yaşayabiliyorsunuz ne mutlu size. Kafam atıyor bende Antalya ya taşınabilirim :) Yeni resimler bekliyorum çok özledim oraları burnumda tütüyor 3 seneye yakındır gidemedim özellikle Adrasan olursa daha makbule geçer.

(link)

(link)

Aşağıdaki videoda da korsan koyununun uzun süreli bir çekimi var....

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
Fotoğrafladan çok güzel bir yere keyifli bir tur yapıldığı belli oluyor.
Turunuzla ilgili bir kaç şey yazsaydınız bizler içinde aydınlatıcı olurdu :)
Sizi tebrik eder turlarınızın devamını dilerim.

• Beğen
Tepkiler: omer07tr