KullanilmamiŞ Kutusunda Orjinal Sony Nwz-a816 4gb Mp3 Player

netmark

Forum Demirbaşı
Tepki
22
Ürünler yurt dışından alınmıştır. Kutusundadır ve kullanılmamıştır. 1 tane Siyah renk 2 tane beyaz renk vardır. 4 gb dır. Urunun kulaklıgı ve ses kalitesi gerçekten cok cok kaliteli. İpodu bile cebinder çıkartır. Urun hakkında daha fazla bilgi internetten edinilebilir. Urunleri açmadıgım için bir fotografı netten buldum ve ekledim. Fiyat 180 liradır. Takas duşunmuyorum istanbul içi elden teslim. İstanbul dışı kargo alıcıya aittir. divxist@hotmail.com

(link)

http://img23.imageshack.us/img23/2184/img4234large.jpg

http://img23.imageshack.us/img23/8273/nwa800mainsmall.jpg

Scudo
Tepki
23
çok güzel bir mp4 player bir ara bende kullanıyordum.Mp4 player Düşünen arkadaşlara tavsiye edebilirim.fiyatıda gayet makul...
hayırlı satışlar.

netmark

Forum Demirbaşı
Tepki
22
teşekkurler.
evet gerçekten cok kaliteli. daha once muzik dinlemiyormuşum diyorum. Deli kaliteli sesi var :)

bu arada siyah satıldı 2 adet beyaz kaldı...

netmark

Forum Demirbaşı
Tepki
22
bir tanesi deniz gökhan bisiklet dostuna rezev edilmiştir. Kalan bir tane hala satılıktır...

jesabel

Üye
Tepki
9
merhaba,
ürünün boyutları ve ağırlığını bildirebilir misiniz? ben küçük ve hafif birşey arıyorum da

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ben de bu ürünü alacağım, araştırıken bulduğum bilgileri ekleyeyim dedim:
Boyutlar : 44 x 88 x 9.6 mm
Ağırlık : 53 gr
Ayrıca buradan da bakabilirsiniz: (link)

netmark

Forum Demirbaşı
Tepki
22
Ürün Deniz Gökhan Tezcan bisiklet dostuna satılmıştır.

Son bir tane beyaz kaldı.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ürün elime geçti, beklediğimden de ufak ve inceymiş. Çok memnun kaldım. İlgin için de ayrıca teşekkürler. Arkadaşlar bence bu aleti kaçırmayın, satan arkadaşa da rahatlıkla güvenebilirsiniz.

netmark

Forum Demirbaşı
Tepki
22
Teveccühün için teşekkur ederim arkadaşım :)

Güle güle kullanırsın inşallah. Kabını ayarlayabilirsem haberin olur.

Bu arada son bir tane beyaz satılıktır...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Kabını ayarlayabilirsen gerçekten çok sevinirim. Üstüne titriyorum bu cihazın, çok şık birşey. Kabıyla kullanırsam başına birşey gelmesi daha zor olur, sakar adamım çünkü.:)

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
467
Bisiklet
Scott
pili kaç saat gidiyor deneyen oldumu

BF Okuru

Üye
Tepki
2
İnternette yazana göre 33 saat pil ömrü var. Ben aldığımdan beri bitmedi şarjı. :) Oldukça iyi batarya konusunda. ;)

jesabel

Üye
Tepki
9
bir kaç soru sormak istiyorum.
1- bu mp3 player sadece usb'den mi şarj edilebiliyor, yanında ayrıca prizden şarj etmek için şarj cihazı geliyor mu? gelmiyorsa piyasadan temin edilebilir mi?
2- beyaz olanın kulaklığı da beyaz mı? beyazın resimlerini de ekleyebilir misiniz?
3- garanti durumu nedir, türkiyede geçerli garantisi var mı?
teşekkür ederim

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Talip'in çok sık foruma giremiyor. Elinde kaldımı bilemiyorum. Ama onun da izniyle ben cevap vereyim sorularınıza:

1: Ürünün kutusundan usb kablosu çıkıyor, onunla şarj ediyorsunuz. Prizden şarj etmek için özel ürünler var piyasada. 10-15 tl civarında işinizi görecek cihazları rahatlıkla bulabilirsiniz.

2:Beyaz olanın kulaklığı da beyaz. Kutusu hiç açılmadan yolladığı için beyazın kendi resimlerini koyamamış. Ben 2 tane resmi aşağıya ekledim.

3:Yurtdışından getirdiği için garantisi burada geçerli değil.
http://img509.imageshack.us/img509/1051/21076nwza810whiteleftflp.jpghttp://www.techfresh.net/wp-content/uploads/2007/08/sonywalkman.jpg

Sevgili Talip hocam, hala kılıfını/kabını bekliyorum. :D

netmark

Forum Demirbaşı
Tepki
22
kardeşim teşekkur ederim cevabın için :)
haftaya cuma gidiyorum yurt dışına senin için sipariş veriyorum donunce haberin olur merak etme :)