Kullanılmamış, ihtiyaç fazlası ayakkabılar...

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
Merhaba arkadaşlar,

Size satışa sunacağım iki çift ayakkabıdan ilki, yürüyüş ve dağcılıkta kullanılan ama ilkbahar ve sonbahar yürüyüşlerine daha uygun olan, günlük hayatta da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ayakkabı.Markası da Mountain Walk.Haki renkte, 41 numara ve başlıktan da anlaşılacağı üzere kullanılmamıştır.Etiket fiyatını, ayakkabının kutusunun üzerinde göreceksiniz.Geçtiğimiz yıl aldım ama maalesef giymek kısmet olmadı.Beğeninize uyarsa, satmak istiyorum.Fiyatı için 150,00 TL yi uygun buldum.Buyrun Fotoğraflar :

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Diğer ayakkabım ise, yaz günlerinde kullanabileceğiniz, süet bir üründür.Erol Saçmacı markalı ve aynı zamanda köseledir.Yine 41 numaradır.41-42 numara ayağı olanlara olacağını umuyorum.Nedense ben aldıktan sonra evde denediğimde ayağıma büyük hissettim ama bilahare içine taban koydurarak kullanırım diye düşündüm.Ama bir süre sonra ayakkabının varlığını unuttum kutunun içinde.Malum bizim ayakkabı kutularımızda maalesef ayakkabılar oluyor, dolarlar değil..O yüzden unutulabiliyor zaman zaman.Ayakkabının fiyatı yine etiketinde var.Bu tutardan değerlendirebilirsiniz.Benim istediğim fiyat ise 100,00 TL dir.Fotoğraflar:

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Selamlar, iyi forumlar...

Scudo

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173