Kullanıcı fikirlerine ihtiyacım var..

ptencan

Üye
Tepki
5
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.Geçen yıl aldığım Hussar'ı emekli etmeye karar verdim.Acemiliği geçtik artık.Kendime sınıf atlatma kararı aldım.Lakin ne alacağım konusunda gerçek tavsiyelere ihtiyacım var.kişisel ölçülerim boy düdük beden armut.Düşündüğüm markalar Scoot,Trek,Corratec..bütçe konusunda karar vermedim ama fazla da uçmam.carbon olanlara da hevesim var yani..derin tecrübe ve fikirlerinize açığım.şimdiden herkese teşekkür ederim.

Scudo

Alp Aslan

Forum Bağımlısı
Tepki
4.150
Bisiklet
Cannondale
cevapları tecrübeli arkadaşlara bırakıyorum ama yeni bisiklet alma şansım olmasını şu anda okadar çok isterdimki oyüzden sana imreniyorum, seçtiğin markalar çok iyi araya 1-2 marka daha ekleyecetir arkadaşlar herkhalde cannondale vs.. Hussar sanırım mtb. eğer uygun bütçeli şehir bisikleti düşünürsen ben kendim için trek 7.0 ı beğenmiştim 340EURO.tabi daha neler vardır gez gez bitmez bence yorumları aldıktan sonra birde gezmelere başla canlı canlı daha iyi karar verirsin.ama component olayını vites vs. o konuda iyi fikir sahibi olmadan almaya kalkma sonra üzülebilirsin sonuçda az paralar değil bunlar . en doğru kararı vermen dileği ile.bende benimkini satabilirsem keyifle alışveriş turlarına başlarım, kolay gelsin
Alp ASLAN

ptencan

Üye
Tepki
5
Alp kardeş umarım en kısa zamanda arzuladığın bisikletine kavuşursun.yukardada yazdığım gibi hussarı kullanıyorum zaten.fena bisiklet değil ama daha iyisini istiyor insan.cannondale'sevmediğim bir marka.trek de istemiyorum aslında.scoot ve corratec ikilemindeyim.düşündüğüm bütce 600-1000 euro arası.önemli olan kadro sanırım.gerisi değişebilir aksamlar.

ptencan

Üye
Tepki
5
CORRATEC X-VERT S03.799 euro liste fiyatı..ne diyorsunuz arkadaşlar..bu donanım iyimidir.veya başka tavsiyesi olan varmı ??

CycleMania

Üye
Tepki
7
Yerinizde olsam Scott Scale serisinden bir seçim yapardım.. Hem estetik, hem de kaliteli bir seri.. Forumda bu seriyi kullanan çok kişi var, görüşlerini yazacaklardır.. ;)

ADSL

Aktif Üye
Tepki
140
Bisiklet
Marin
600 - 1000 euro bütce çok geniş bisiklet grubuna hitap ediyor. bu bütçe ile acera - deore xt ye kadar donanımlı bisikletlere sahip olabilirsin. öncelikle maksimum bütçe ile neler alabilirsin? markalar için ön yargılı davranıyorsun.
her markanın 1000 euro luk bisikletlerini inceleyip artı veya eksilerini çıkarmalısın. MTB seçiminde önce kadro sağlamlığı söz konusu, iyi bir kadrolu bisiklete sahip olduktan sonra yüksek donanıma zamanla geçebilirsin.
kolay gelsin.

ptencan

Üye
Tepki
5
fazla dayanamadım gittim aldım bu akşam.çünkü biliyorum ki ne kadar araştırırsam o kadar kafa karışacak..scoot scale 70 aldım,makinelerini XT yaptırdım,lastikleri yol tipi yaptım.1150 euro'ya maloldu,ama keyfine diyecek yok.mubarek kendi kendine gidiyor sanki..ee bu kadar parayı verince gitmesinde görelim dimi..

CycleMania

Üye
Tepki
7
Hayırlı olsun güzel seçim :) Resimleri de paylaşırsan seviniriz.. Güle güle kullanmanız dileğiyle ;)

ADSL

Aktif Üye
Tepki
140
Bisiklet
Marin
hayırlı olsun. scoot scale 70 iyi seçim. bütçe 600-1000 derken 1150 euro ya çıkmış. kur da %3 düştü alışverişin tam zamanı.

ptencan

Üye
Tepki
5
evdeki hesap çarşıya uymaz derler..aynen öyle oldu..yaşda ilerleyince en iyisini istiyor insan:) .resimlerini çektim fakat buraya yükleme konusu kafamı karıştırdı..yardıma açığım.