Ktm strada 4000 + karbon tubular jant seti ve özel parçalar

Tepki
6
Bisiklet
Trek
Merhaba arkadaşlar, Kıymetli KTM bisikletimi orjinal ve upgrade bütün donanımıyla birlikte satışa sunuyorum. Bisikletin fabrika çıkışı pedalsız 7,6 kg olan ağırlığı resimlerdeki donanımıyla pedallar dahil 7 kg civarıdır. Çok akıcı ve konforlu bir bisiklettir. İlk sahibiyim ve alalı bir yıl oldu, garantisi de devam etmektedir. Kadronun kondisyonu sorunsuzdur. Bisiklet ve jantlar hakkında Aytaç Kalyoncu arkadaşımızla da görüşebilirsiniz, karbon tubular jantlar kendisi tarafından toplanmıştır.
Bisiklet 2012 model olup standart donanımı -arka aktarıcı ultegra olmak üzere- 105'tir. Aynakolu Sram Red ile değiştirdim (50-34) sele borusu super light alu olup 115 gr us ithaldir. Sele de hylix olup 90 gr civarıdır. Sele kelepçesi de orjinalinden daha hafiftir. Jantlar karbon tubular olup ultra light mandallar ile birlikte yaklaşık 1400 gramdır. Jant göbekleri oldukça akıcıdır, çıkardığı ses de diğer arkadaşları kıskandırmaktadır :) Jantlar üzerindeki continental lastikler yeni olup 200 km civarı yol yapmıştır. Kutusunda 2 adet sıfır continental tubular kastik hediye edeceğim. Ruble 2013 ultegra 11-28'dir. Zincir de süper akıcı kmc x10 sl golddur. Ruble ve zincir 200 km yol yapmıştır.
Bisikletin orjinal donanımı olan rithchey sele borusu, fizik ardea sele, sele kelepçesi ve dt-swiss R 1800 jantlar üzerindeki schwalbe ultremo lastikler ve 12-27 105 ruble ile beraber verilecektir. 2 adet matara tutucu da hediye edeceğim. Ayrıca L beden ktm takım forması da verebilirim isteyene
Parça satışı yapmayacağım, satışı elden yapmak tercihimdir, belgelerini özel çantasını vs. de vereceğim. Tüm bu sayılan malzemeler için istediğim fiyat 6.000 TL'dir. Triatletlere akraba indirimi uygulayabilirim ;) Tel; 05059216535
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.
Fotoğraf bulunamadı.

Scudo
Tepki
6
Bisiklet
Trek
Arkadaşlar karbon tubular jantlar toplamadır, orj. cosmic değildir yanlış anlama olmasın

Baki KAYAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.874
Bisiklet
Colnago
Iyice inceledim ilani ama kadro boyunu goremedim :)
Dehset bir makina ayrica...

Tepki
6
Bisiklet
Trek
Teşekkürler, kadro boyu 55 ama ben 1.72 boyunda biri olarak gayet rahattım

Tepki
6
Bisiklet
Trek
3 tane bisikletim var, takas düşünmüyorum

Tepki
6
Bisiklet
Trek
Arkdaşlar güncel satış şu şekildedir;

Karbon tubular jantlar ve üzerindeki lastikler + ultra light teker mandalları + 2 adet sıfır kutusunda continental tubular lastik ; 1300 TL

Bisiklet look keo easy pedalları ile (resimdekiler değil) kendi orijinal DT Swiss jantları, swiss stop fen pabuçları, kmc sl 10 gold zincir ve ktm takım forması ile birlikte 3750 TL

Karbon sele, super light alu sele borusu,sele kelepçesi ve pedallar satış dışıdır

Tepki
6
Bisiklet
Trek
Arkadaşlar güncel satış şu şekildedir;

Karbon tubular jantlar ve üzerindeki lastikler + ultra light teker mandalları + 2 adet sıfır kutusunda continental tubular lastik ; 1200 TL

Bisiklet look keo easy pedalları ile (resimdekiler değil) kendi orijinal DT Swiss jantları, swiss stop fen pabuçları, kmc sl 10 gold zincir ile birlikte 3600 TL

Karbon sele, super light alu sele borusu,sele kelepçesi, pedallar ve forma satış dışıdır

Ergun Yavuz

Daimi Üye
Tepki
73
Bisiklet
Salcano
Tek kadro set olarak satmayı düşünürsen fiyat nedir ?

Tepki
6
Bisiklet
Trek
Merhabalar, tek kadroyu satmayı şu an düşünmüyorum

Tepki
6
Bisiklet
Trek
Evet arkadaşlar bir kez daha indirim yapıyorum;

Karbon tubular jantlar ve üzerindeki lastikler + ultra light teker mandalları + 2 adet sıfır kutusunda continental tubular lastik ; 1000 TL

Bisiklet look keo easy pedalları ile (resimdekiler değil) kendi orijinal DT Swiss jantları, swiss stop fen pabuçları, kmc sl 10 gold zincir ve ktm alt-üst forma ile birlikte 3200 TL

Karbon sele, super light alu sele borusu,sele kelepçesi, pedallar şu an için satış dışıdır

Tepki
6
Bisiklet
Trek
Son indirim, ayrıca bisiklet AYDIN-KUŞADASI-GÜZELÇAMLI'da olup iletişime geçen arkadaşlar bu hususu öncelikle değerlendirmelidir, Ocak ayı sonunda bisikleti satıştan çekeceğim

1) Bisiklet pedalsız olarak, kendi orijinal DT Swiss jantları, swiss stop fen pabuçları, kmc sl 10 gold zincir ile 3000 TL

Karbon sele, super light alu sele borusu,sele kelepçesi, pedallar ve forma şu an için satış dışıdır

2) Karbon "TUBULAR" jantlar (toplamadır, üzerindekiler cosmic yazıları sticker) ve üzerindeki continental lastikler ; 800 TL

Ultra light teker mandalları ve 2 adet sıfır kutusunda continental tubular lastik şu an için satış dışıdır.