Ktm Strada 4000 ilk karbon bisiklet

Tepki
18
İsim
Deniz Kayırhan
Bisiklet
KTM
4 yıl boyunca yıldız b yıldız a olarak yarıştım. 4 yılda öğrendiğim kullandığım bisikletlere dayanarak bir inceleme konusu açmak istedim. profesyonel değilim,yanlışlarım varsa çekinmeden düzeltiniz. bisiklet sanırım artık türkiyeye gelmiyor. revelator serisi ile yer değiştirmiş. 2.el olarak aldım. aldığımda yaklaşık 300 400 km'deydi. tamamen orjinal şeklindeydi.
KADRO:
kadro full karbon, bianchi slr 200'den geçtikten sonra beni en çok etkileyen şey güç aktarımı oldu hafifliğinde verdiği etki ile yokuşlar ve sprintler hissedilir bi şekilde değişti. kadro esnemiyor ve üstündeki boya çok kaliteli.
KOMPANENT:
arka ruble ve aktarıcı ultegra geri kalan kompanent 105 orjinal şekli de böyle tiagra kollardan sonra 105'in geçişleri rahatlığı rijitliği bana bambaşka geldi. tık tık geçiyor vitesler. 10'lu bir set var üzerinde 11 28 olması lazım orjinali gençler kategorisi için kendim değiştirdim.Burada da uyarımı yapayım yağmurda fren mesafesine dikkat edin bugün geçiriyordum bir arabaya dalgınlıkla. Sele borusu vs vs tamamen ritchey logic 2 ortalama bir set.
JANTLAR:
Orjinal jantlarını bilmiyorum ben mavic aksium taktım. sesi tatmin edici ve akıcı. Pek yorum yapamıyorum Shimano R500 kullanıyordum daha önce.
LASTİK:
Michelin lithion 2 vardı elimde bir set onları taktım. 3 4 gün oldu takalı pek birşey anlamadım ama yağmurda beğenmedim pek güven vermedi. üstünde su kanalı yok zaten bilgisi olan var ise paylaşırsa sevinirim :D
yağmurdan geldim daha temizleyemedim bisikleti. detaylı fotoğraflar gelecek :D
Birde küçük bir sorum var. Bu bisikletin ederi nedir? çizik yok üstünde kompanentler çok temiz.

Dosyalar

Scudo

adilmusazafer

Forum Demirbaşı
Tepki
255
İsim
Adil Musa ZAFER
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Hayırlı olsun KTM yeri başkadır :)

• Beğen
Tepkiler: tolga akyol
Tepki
18
İsim
Deniz Kayırhan
Bisiklet
KTM
@adilmusazafer
teşekkürler bağ kurdum bisikletle vallahi rengi muhteşem :D

adilmusazafer

Forum Demirbaşı
Tepki
255
İsim
Adil Musa ZAFER
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Deniz Kayırhan kesinlikle.. Bende kendi KTM'min renklerine hayran kalmıştım.. Turuncu vurgular çok hoş :)

• Beğen
Tepkiler: Deniz Kayırhan

irfanyazicitunc

Forum Bağımlısı
Tepki
901
İsim
İrfan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı olsun. Kazasız belasız mutlu pedallamalar.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı olsun ktm candır :) Tam boy fotoğrafta olsa daha güzel olurdu.

Fiyat konusunda, şu şartlarda çiziksiz dediğinize göre bence 2500-3500TL arası normal gibi. Siz ne kadara aldınız?

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Deniz Kayırhan
Harika makina ama sonunda sordugun " ederi nedir?" sorusu beni benden aldi yalan yok :D ahhaha

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Goggle denen bi kavram var hehe

Mehmet 38

Aktif Üye
Tepki
172
İsim
Mehmet Alay
Bisiklet
Salcano
Lastik konusunda hangi lastik olursa olsun yağmurlu havalarda hiçbiri güvenli değil tabi bu dediğim yol bisikleti için geçerli ve özellikle yoldaki bazı beyaz şeritler biraz yüksek yapılıyor tüm lastikler orada kayıyor sözün özü ince teker yağmurda başa bela açabilir

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.464
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Model yılı 2012-2015 olduğunu varsaysak o zamanki ederi 1899 ero civarıdır. Tabi kilometresi sıfırlanmış muayyen araba benzeri değilde gerçekten 300-400 km yapmış ise 4000 tl ve altı her fiyat makuldür.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato