KTM Da Bazdard

Junkiea

Aktif Üye
Tepki
18
Selam. Bir kaç güne kadar elimize geçecek olan Bmx'imiz, almadan önce görüşüne tutuldum resmen. Ktm'ye zaten sempati vardı... Türkiye'de bulunmayan bir model Ne düşünüyorsunuz? Teşekürler :)
https://www.bisikletforum.com/a/img62/5462/fvr5.jpg

Scudo

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
Hayırlı olsun,güzel günlerde kullanın ama bence bu saatten sonra yorum almak doğru olmayabilir.Bisiklet seçimi yapmadan önce fikir almanız daha iyi olurdu kanımca.Görüntüsü çok hoş umarım hafif bir kadrosu vardır.8 sene evvel bmx im vardı ve çeşitli sebeblerden özellikle ağırlık sebebiyle 1 sene sonunda soğudum.

Junkiea

Aktif Üye
Tepki
18
nasıl hafifletilebilir jant, gidon, sele değişse 2 kg fark eder mi? 15kg bu bisiklet, ağır cidden

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
Parça değişimi hakkında çok tecrübem yok ama dediklerinin hepsini yapmak çok masraflı olur.Az bir paraya sele ve borusu değişebilir ama ağırlıkda çok bir değişim olmaz.Bence sen bisikletinin tadını çıkarmaya bak.15 kg çok olsa bile başlangıç için idare eder.Olabildiğince çok çalış ileride daha iyilerini alınca gerçekten sınıf atlamış olursun.

Junkiea

Aktif Üye
Tepki
18
Ve bisiklet elime ulaştı. Ufak bir test sürüşü sonrası memnun kaldığımı belirteyim. Şuan gecenin bu saatinde bile çıkıp sürmek istiyor insan... Bmx işi eğlenceliymiş. :)

• Beğen
Tepkiler: Milbert Hofen
Tepki
1
Hayırlı olsun gerçekten görünüşü güzel bir bisiklet yarın yada öbür gün bende alıyorum... çok merak ediyorum sürüş keyfi ve rahatlığını.. : )