KTM Bark 40

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında baybarsyontar tarafından paylaşıldı.

1. baybarsyontar

baybarsyontar Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar, foruma yeni uye oldum ve yazin basinda okul bitisinde bana bir KTM Bark 40 alinacak. Sizce nasildir ? Bisiklet ikinci el alinicak ve gayet az kullanilmis olucak, alinacak bisikleti surdum. Ne diyorsunuz ?

2. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Basarili bir bisiklet yalniz kaca alacaginizi yazasaniz daha iyi olur. 2012 de bu bisikletin fiyati 2000€ civari idi.

Berke bunu beğendi.
    baybarsyontar

baybarsyontar Yeni Üye

Seviye:
    Ustundeki bazi parcalar degismis diye biliyorum. Fren sistemi falan, 4 bin 4.500 civari alacagiz galiba.

İlginizi Çekebilir

IMG20150818130625.jpg
şikayetimden ayrı olarak ortaya çıkan bi zımbırtı. benim rahatsızlığım sağ omzumda oluşan ağrıydı. rahatsızlığımın değişik bi ismi vardı da unuttum. baya değişik bişeydi doktor söylediği gibi...
Ekran Görüntüsü (7).png
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...
rub-down.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...