İptal Edildi ...:::kron zeon:::...

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında deli kadir tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. deli kadir

deli kadir Bisikletkolik

Seviye:
    sadece 8 ay kullanıldı herhangi bir sorunu yok beğenilmediği takdirde para iadesi yapılır. fiyat 180 ytl kadronun yanında sele kelepcesi ve sıfır sele borusu verilecektir ulaşım için özelden mesaj yada msnden irtibat kurulabilir. tüm çiziklerinin rahatca görülebilmesi için kadronun stickerları sökülmüştür. msn adresim: hakiki_deli_kadir@hotmail.com

2. Ahmet ERTAN

Ahmet ERTAN Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    deli kadir

deli kadir Bisikletkolik

Seviye:
    ahmet abiye kadro satılmıştır. hayırlı olsun. kazasız belasız kullansın inşallah

İlginizi Çekebilir

20150722_101706.jpg
yaklaşık 2 sene önce serçe parmağım kırılmıştı, bayramdan önce aynı yerden tekrar kırıldı, boksör kırığı diye geçiyormuş bu kırık tipi... Sağ el olduğundan günlük işlerimde aksaklıklara neden...
upload_2016-9-26_14-15-1.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...
Digital EPO.jpg
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.