Kron XC500 Taze taze :)

janberk

Üye
Tepki
15
Aslında gidip 400-500 lira civarında bişey almaktı amacım ama görünce aklım bunda kaldı . Hidrolik frenli modeli . 2013 model dedi satıcı umarım öyledir . 950TL ye aldım . Bunlar bisikletse diğerleri akülü araba kabul ediyorum :)

(link)

Scudo

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler diliyorum. Evet 2013 model bisiklet.
***Zilinizde tam nostalji havası estirmiş. Çok iyi :in:

• Beğen
Tepkiler: janberk

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
güzel bisiklet bol pedallar...

• Beğen

tt2000

Forum Demirbaşı
Tepki
431
Bisiklet
Diğer
Güle güle kullan :)

Rubena lastikler çok incedir, zırt pırt patlar haberin olsun.Yanında sürekli lastik tamir kiti ve pompa bulundurmanı öneriyorum.

• Beğen

janberk

Üye
Tepki
15
@Emre Sertkaya

Teşekkürler :)

@Ahsen Okyay

Teşekkür ederim . İyi bisikletçi dürüst adammış . Zilide bisikletçi taktı hediye diye :)

@Buğra Kaan

@volkert

Teşekkürler :) Hadi ya . Uzun yol kaldırmazmı bu lastikler ?

Emre Gözütok

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bisiklet
Salcano
@janberk

Rubena konusunda haklı . Cidden rezalet bi lastik. sürekli patlar uzun yola başına dert olur. Bence ucuz bi schwalbe alsanız bile daha iyidir tavsiye olarak benimde uzun süre kullandığım schwalbe cx comp önerebilirim.
Bu arada bisikletiniz hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız inşallah :)

• Beğen
Tepki
18
janberk lastik konusunda şunu diğebirim bndede xc250 var aynı lastikler 500km yol oldu şimdiye kadar hiç patlamadı asfaltta ormanda uzun yollarda daha patlamadı bnce güzel lastik hiç yok tan seni bi süre idare eder...

• Beğen

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
hayirli olsun cok guzel bisiklet.trek-salconadan sonra kronu sürdükten sonra xc 250 2013 model bende aldim.sürüş zevki cok farklı.tekeri-kadrosu-konforlu sürüsü cok hosuma gitti.asfaltta slim takmadigim tek mtb.lastigi bence iyi.memnunum.bontrager-continental kullandim.patlama oldu.özel patlak önleyici lastikler satiliyor aluminyum şeritli yoksa diger normal lastiklerin hepsi aynı.

• Beğen

janberk

Üye
Tepki
15
@recep sümer

@Emre Gözütok

Teşekkürler :) Patlayana kadar yolu var . Patladıktan sonra yeni lastik alıcağız artık . Öneri için sağol :)

@mertcan sezer

Evet biraz idare ettiricem ilerleyen zamanlarda ( uzun yola çıkacağım zaman ) daha kaliteli bir lastikle değiştiricem .

@gok

Teşekkürler :) Sürüş zevki gerçekten farklı yokuşları düz yol gibi tırmanıyorum . Selesi on numara diyebilirim hep dik hemde rahat oturabiliyorsunuz . Tek sorun ön balata hidrolik ile aynı hizada değil . Fabrika çıkışındanmıdır 2-3 mm bir fark var dönmesinde bir problem olmuyor ama azda olsa sürtünmeden fren yapıyor. Araya bir pul koyarak sorunu çözdüm . Gözüme görünen tek sorunu oydu inşallah başka sorun çıkarmaz . Büyük ihtimal bende dediğiniz o lastiklerden alabilirim . Daha mantıklı geliyor . Ağırlaşacak ama değer :)

Atıl Güven

Forum Demirbaşı
Tepki
243
İsim
Atıl Güven
Bisiklet
Focus
bisikletiniz hayırlı olsun iyi günlerde pedallayın

• Beğen

gokberkoz

Üye
Tepki
10
evet bende kron xc 250 kullanıyorum lastikler patlamadı 300-400 km olmuştur genelde asfaltta sürdüm ama yol tutuşu çok iyi geldi

• Beğen

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Hayırlı olsun, güle güle kullan ama 950 TL biraz aşırı bir fiyat olmuş sanki. XC500'ün hidrolik diskli versiyonunun bile liste fiyatı 920 TL. (link) Liste fiyatından yapılacak olan indirimi de göz önüne alırsak 800 TL gibi bir fiyata bu bisikleti bence alabilirdin. Ayrıca 950 TL'ye bu bisikletten çok daha iyi donanımlı bir bisiklette alabilirdin, mesela Carraro 436 Daytona gibi.

• Beğen

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
daytona 436,sedona 721 alabilirdin rahat rahat bu fiyata ama olsun kafan karışmasın sn bisikletten memnunsan ona srekli binmek için can atıyosan sıkıntı yok :)

Hayırlı Olsun
Kazasız belasız pedallamalar:)

• Beğen

janberk

Üye
Tepki
15
@Tuğrul_Şanlı

Teşekkür ederim :)

@Atıl Güven

@gokberkoz

Banda kötü gelmedi ama ilerleyen günlerde yinede değiştiricem :)

@Erdem Ş.

@Gokalp Gokmenler

Neeeyyy . 920Tlmi :S Kazıkladımı bu satıcı beni :S Site bende açılmıyor neden bilmiyorum 2012 modelin fiyatı olmasın o . Evet alınabilinirdi ancak araştırınca çok seçenek çıkıyor ve kafa bulanıyor . Ne çıkar şansıma diye gittim ve aldım geldim :) Umarım kazık yememişimdir . Teşekkürler . ( Bu arada 10 taksitle aldım )

@Berat Öztürk

Teşekkürler . Neyse kazıklanmamış olmayı umarak buda oldukça rahat bir bisiklet ya :)