Kron Xc500-salcano Igman

HSYN

Üye
Tepki
11
Arkadaşlar dün konyada bulunan portakal bisiklete salcano igman almak için gittim.Henüz gelmemiş olduğunu öğrenince diğer modelleri incelerken kron xc 500 gözüme takıldı. Gelince bide igmana bakayım dedim ama aklımın bi köşesinde de kron yatıyor.

Ne yapmalıyım sizce.

(link)

Scudo

ÜmitKARAOT

Forum Demirbaşı
Tepki
153
walla dostum ben bu pıyasaya yenı gırdım ama kron ısmını cok duydum kron derım

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Salcona İgman bu aralar ismini duyuruyor.Hidrolik disk fren olması Kron 'un önüne geçiriyor.Salcona İgman fiyat,parça bakımından tercih sebebi...Sadece arka attırıcıyı beğenmedim Alivio veya acera iyi olurdu.Seçim sana kalmış...Tavsiyem Salcona İgman.

HSYN

Üye
Tepki
11
benim pek bi bilgim olmadığı için şimdi kim nereye çekerse oraya gidiyorum. ama sizin dediğiniz gibi tek sorun arka attırıcıysa onu değiştiririm ileriye dönük

HSYN

Üye
Tepki
11
bide vites kolu hakkında bi sorum olacak, benim istediğim arttırması ve düşürmesi için ayrı kollara sahip olan modellerden. igmanınki bu tarzda bi vites kolu mu yoksa başka bir model mi?

donanım listesinden bunu anlayabilen varmı?

BULUT ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
163
maşa ve freni krona göre üstün bende 2009 kron almıştım gayet güzel ama maşasından nefret ettim bunuda herkez söyler zaten :in:

Emirhan Atasöz

Forum Demirbaşı
Tepki
331
IGMAN 'ı Almanı Öneririm. Bir Müddet Sonrada Bir İki Ufak Değişiklik İle Daha Da Güzel Olur.

Emirhan Atasöz

Forum Demirbaşı
Tepki
331
Büyk İhtimal Ayrıdır.
Çünkü Hidrolik Fren'in Kolları Ayrı , Vites'in Kolları Ayrı Oluyor.
Sadece V Frenlerde Beraber Kullanılabiliyor Diye Biliyorum.

kdRuNL

Üye
Tepki
63
salcano igman güzel gibi. Ama salcano yeni giriyor bu işe baksana arka otomatik tourney:S olmadı geçer değiştirirsn max 50 lira bişey deore fln. Ama yinede Kron daha iyi olabilr hem için rahat olur

ozii

Üye
Tepki
12
İsim
Ozan
Bisiklet
Kron
Hocam tercihini hangi bisikletten yana yaptın aceba?