Kron XC250 v frenden hidrolik frene geçiş

Konu, 'Frenler' kısmında Eray EMEKSIZ tarafından paylaşıldı.

1. Eray EMEKSIZ

Eray EMEKSIZ Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Merhaba,kron xc250 v fren bisikletime teknik inişlerde fren performansı beni memnun etmediği için hidrolik disk fren takmak istiyorum.(Logan fren ayakları ve Baradine 3 renk pabuçla kullanıyorum)Bu geçiş için ne gibi değişiklikler yapmam gerekir.Bisiklette 3x7 shimano tourney vites sistemi var.Hidrolik frene geçersem bu vites sistemini kullanmaya devam edebilir miyim?(Fren ve vites kollarını değiştircem o konuda sorun yok)Yoksa arka rubleyi ve 8-9lu sisteme değiştirmem gerekir mi?Böyle bir değişiklik yapan varsa veya yardımcı olacak varsa fikirlerinizi bekliyorum.

2. orhan0911

orhan0911 Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-3_16-59-34.png
Sonbahardayız ve önümüz kış. Bisiklette gelişmek adına bu dönemde ne tür çalışmalar yapabiliriz? Birçok konu var ama bana göre en önemlisi aerobik dayanıklılığa yatırım yapmak. Bu antrenmanları...
1.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
20170411_091255.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...