Kron xc250-500 toplama

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ali Burak T. tarafından paylaşıldı.

1. Ali Burak T.

Ali Burak T. Aktif Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Merhaba öncelikle yaşım 14 bunu göz önünde bulundurursanız sevinirim bütçem belirli [az çok oynamalar olabilir]. Şimdi düşündüğüm Çekiş Sistemini bana yeteceğini düşündüğümün en iyilerini seçmeye çalıştım:

Maşa: Suntour gidondan kilitlemeli 2. El düşünüyorum

Kadro: 2.el xc250 veya xc500 sağlam olduklarını duydum ayrıca şekli çok güzel

Gidon boğaz sele sele borusu var ilerde değiştireceğim yük olmaması açısından

Aynakol: FC M131 SHİMANO

Arka Attırıcı: Acera RD M390 SGS

Ön Attırıcı: Altus FD M310

Fren Vites Kolu: 9lu ST EF 65

Ruble: Kaset HG 20 9Lu 11-34

Zincir: CN-Hg 50

Fren: Deore Br m590

Belirtmediğim ve neler var söylerseniz sevinirim telefondan kopyala yapıştır yapamadığımdan atlamış*olabilirim ayrıca kadro maşa jant lastik seti 2, el olarak 350tl ye kurtarırmı önerilere açığım a yerine x al daha iyi vs gibi 2.el bölümünde temiz uygun fiyata prça bulursam almayı düşünüyorum yazdığım şeyler sıfır olarak 360tl

Ali Burak T.

Ali Burak T. Aktif Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Yardım edecek yokmu

3. ozan aktürk

ozan aktürk Kıdemli Üye

Seviye:
    Alt seviye bisiklet toplayacaksınız pahalıya gelir. 500 tl lik bisikleti 900'e zor toplarsınız. Bu yüzden hazır bisiklet almanız daha mantıklı olur.

4. Emre Gülen

Emre Gülen Onursal Üye

Seviye:
    Böyle toplamak bence zarara uğratır sizi . Benim tavsiyem ikinci el kron xc250 -500.

Ali Burak T.

Ali Burak T. Aktif Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Ya çekiş sistemi tamam hatta alivio 9lu kullanıcam arkadada önde ise acera kullanıcam seri dışı böyle olunca 5 tl artış olup 365tl oluyo ama tek takıldığım yer kadro maşa ve jant setini 350tlye alamammı 700tlde kron xc 500var o fiyata ama ondada altus set var dediğim gibi 2. El maşa kadro jant seti bulunurmu 4 ayım var önümde yada önerebileceğiniz bisiklet varmı sıfır olucak çünkü taksit yapmamız lazım yoksa 2.el iyi şeyler var tavsiyeniz nedir

6. Tolga Çelebi

Tolga Çelebi Culebrist

Adı:
    Tolga Çelebi
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Vites sistemi için bisiklet toplanmaz,zarara girmeyin

7. Oğuz han T

Oğuz han T Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    istanbul içi satilik 2. el temiz orjinal sorunsuz xc250 var düşünürseniz.

Ali Burak T.

Ali Burak T. Aktif Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Yok teşekkür ederim bana kadrosu lazım

Hm teşekkür ederim ilgilendiğiniz için günü gelince o zaman duruma göre bisikletlere bakayım bir şey sormak istiyorum peki diğer kişiler neden topluyor amaç daha hızlı vites atması sessiz olması ve böylece daha hafif olması değilmi

9. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Ali bence sen önce neyin noldugunu ögren ve biraz bisiklet üzerine bilgi ve tecrübe edin. Böyle yok su nasil olur yada su nasil yapilir diye sorarak bisiklet tolplanmaz. Senin dedigin gibi 350TL'ye olacak is degil bisiklet isi....

Mesela
    kadroyu 150-200TL
    Jant setide 50-100
    Masada olsun 100-150
    eder sana ortalama 300-350 TL

Buna daha eklemen gereken parcalar...gidon, gidon bogazi, sele, seleborusu, viteskollari, kablolar, ic ve dis lastik, fren ve frenkollari vs vs...

Simdi sen bu sevdadan vazgec ve kendine iyi bir 2.el bisiklet ara yada dedigin gibi taksitle yeni bir bisiklet al.

Ali diye bir kardesimiz daha var senin yaslarda, suan ayni onu hatirlatdin bana... :)

Ali Burak T.

Ali Burak T. Aktif Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Tamam o zaman yapacak bişey yok parayı birikyirip 2. El alıyım yardımlarınız için teşekkürler bu arada murat abi forumda en çok seni seviyorum uslubunu bozmadan herkese en iyi şekilde yardım ediyorsun abi

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-25_19-42-19.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
upload_2016-8-24_11-10-30.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
5e5bb4d61700a7c23b5abfe47263a288.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....