Kron xc250*2

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında ibrahimmcolak tarafından paylaşıldı.

1. ibrahimmcolak

ibrahimmcolak Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Arkadaşımızla beraber hiç alakamız bilgimiz yokken sıfır 2adet xc 250 ile aranızdayız.

2. eyupozturk

eyupozturk Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Hoşgeldiniz

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Foruma hoşgeldiniz. Umarım gönlünüzce vakit geçirirsiniz. Bisikletleriniz hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız binmek nasip olur inşallah.

ibrahimmcolak

ibrahimmcolak Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Teşekkürler.
    Yanlızşunu merak ediyorum daha önce araö forum sitesinin kurucusu arabaile ilgili parçalar satıyordu. aldım kullandım hatalıoldugunu götdüm foruma yazdım beni engelledi.
    Burdada bisikletten ekmek yiyip böyle dengesizlik yapacak arkadaşlaryoktur umarım.

İlginizi Çekebilir

% 8 eğimli bir tırmanış.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
1430236840383-6yeuu0vchlq1-630-80.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
upload_2016-8-24_11-3-33.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...