Kron XC150'yi aşağılama

Scudo

Dogan09TR

Üye
Tepki
10
İsim
Doğan Ç
Bisiklet
Kron
Arkadaşım yok zaten turlara katılmadığım için fakat sürekli sosyal medya olsun hep böyle yazılar görüyorum :(

mhtozel

Forum Demirbaşı
Tepki
874
İsim
Mehmet
Bisiklet
Giant
Bisikletle döv onları ;)
Şaka bir yana spor malzemeyle yapılan birşey değildir arkadaşım millet para verdikce sporcu olduğunu sanıyor maalesef... 5.000 liralık bisiklete binen kendini Armstrong görür hemen alt fiyatları da ezmeye çalışır. Aldığın bisikletin komponenti senin performansını bir miktar yukarı çekmek için geliştirilmiştir. Ha xc 150 giriş seviye bir bisiklet doğru bende de xc1000 var alırken çok beğendim şuan da çok beğeniyorum çok da zevk alarak kullanıyorum.. verilecek tek cevap vardır böyle durumlara "sizin gibi gençleri sahalarda görmek isteriz biz" diyip turda kendi kendine gidemeyen en ust model bisikletiyle trake solunumuna başladığı yerde "piskeleti degisek mi hacı dayı" demek ;)

Dogan09TR

Üye
Tepki
10
İsim
Doğan Ç
Bisiklet
Kron
Bende çok sevdim bisikletimi ve de satmayı düşünmüyorum ilk göz ağrısı diye :D ama insanlar böyle deyince insan ister istemez duyguları değişiyor

mhtozel

Forum Demirbaşı
Tepki
874
İsim
Mehmet
Bisiklet
Giant
Sen takılma dostum kimseye bi kron kötülemesi var sosyal ortamda.. forumda da var hatta.. yok adam dinlenirken gidonu kırılmış filan.. afedersin adama kırık gidonu patlatmislar durduğu yerde cortlamis suçu krona bulmuş.. servisi kotu dostum birşey diyemem ama alın borusu çatlak specialized forumda hala dolanıyor... kroncu elemanlar da "abi kron alma kadro hariç her şeyini değiştim" diyor
Len zaten kron olan tek şey kadro gerisi shimano vs.. :D
Abicim profesyonel yarışçı olmayacaksan (ki o zaman en ust seviye carbon vs almalısın) senin bisikletin seni her turlu götürür en önemli husus bisikletini sevmen gezerken zevk almandır..
Düzeltme: specialized iyi olduğu belirtilen bir örnek olarak verilmiştir hiçbir marka ve model kotulenmemektedir. İyi bisiklet sahibince en sevilendir

Dogan09TR

Üye
Tepki
10
İsim
Doğan Ç
Bisiklet
Kron
Benle dalga geçen yokta facede falan hep kötülüyorlar ya o yüzden biraz sıkıldım

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Eşşeğin semeri en üst seviye compenentlerden de oluşsa o yine eşektir abisi. Bence takilma oyle seylere. Ayrica bisikleti kötüleseler bile bunun senle alakasi yok ki . Dolayisiyla altındaki sey senin insanlara bakis acini etklieyemeyecegi gibi insanlarda sana altindakine göre hor bakamazlar. Bakan varsada dallama spor klubune kayit yaptirsin

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Dogan09TR

Sizi asagilayan arkadaslardan daha iyi kondisyon tutun, yol uzadikca rampa diklestikce kendinizi cok zorlamadan arayi acin!
Sonra onlari beklerken elmanizi/muzunuzu yiyerek bekleyin.
Uzun rampalarda sizi asagilayan pahali bisikletli ama kondisyonu sizden dusuk arkadaslar ikinip sikinirken zirve yapin, sonra yanlarina kadar geri donun, onlarla birlikte tekrar yukari cikin!
Sonrada bu ''XC150 hakikaten zor bir bisiklet, yoruyor insani, bisiklet surme keyfi falan birakmiyor'' deyin. Onlarin guzel bisikletlerini ovun...
Bakin bakalim size bir daha birsey diyorlar mi :)

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Dogan09TR
Sonradan bisikletci, cuzdani kallavi veya yas itibari ile benim gibi ihtiyari goren genc ve havai birkac bisikletliye yapmisligim vardir zamaninda :) Hakikaten iyi ders cikariyorlar ve kendilerini toparliyorlar. Sonradan boynuz kulagi geciyor ama olsun ;)

ksfbz

Üye
Tepki
17
İsim
ksfbz
Akil vermeyin para verin de. Cok zoruna gidiyosa gir jantlarina yolda benimki daha saglammis bide begenmiyosunuz de :)

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Dogan09TR Benim bisikletim de giriş seviyesi , Carraro Force 500.Üzerindeki sistem Tourney , millet ne derse desin ben şuan çok mutluyum makinemle :) Düzenli olarak bütün bakımlarını kendim yapıyorum.Uzun turlarda dahi beni bir kere üzmedi sağolsun.Geçen sene Tophane-Mudanya turuna katılmıştım , Tepedevrent rampası meşhurdur buranın yaklaşık 3,5-4 km %7 eğim tırmanış.Öyle pahalı makineler gördüm ki bir an düşünmedim değil...Ama rampada bayağı bir sollama yapmıştım ve zirvede iken önemli olanın senin altındaki pahalı bisiklet değil , azim ve inanmak olduğunu anlamıştım.
O kadar bahsettik şöyle yakışıklısından koyayım:islik::D
WP_20160629_001.jpg