Kron XC 1000 hakkında

trsurf2000

Üye
Tepki
4
KRON XC1000 resimini görebileceğimiz bir web adresi bilen varmı? Birde KRON marka bisikletlerin üreticisi ve ana dağıtıcısı kimdir? Hiçbir yerde böyle bir bilgiye rastlamadım.

Scudo

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.166
Formumuzda taner arkadaşımız link vermiştir ordan ınceleyebılırsınız..

tesekkkurler...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Kron'ların internet sitesi (link). Hatta XC1000 için de (link) tıklayabilirsin. Ancak halen doğru düzgün toplanmış bisiklet fotoğrafı yok. Sanırım toplu halde görülen bir tek Kaçkar Bisikletin düzenlediği yarışta görücüye çıkan XT komponentli XC4000 modeli oldu. He bir de eğer istersen (link) mtbtr.com'da yayınlanan, Hakan Yazman'ın çektiği kadro resimleri var. En azından bir kaç detaya göz atabilirsin. Bisikletlerin satış tarihi için Şubat sonları deniyordu ancak kesin bilmiyorum.

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Cuma günü Metin Bisikletteydim. Metin abi o gün öğleden sonra jantların parçalarının geleceğini ve orada öreceklerini söylüyordu. Her halde yakında bisikletler hazır olur.

trsurf2000

Üye
Tepki
4
KRON adlı markaya ait resmi bir site gibi gözükmüyor. Eğer öyle ise sitelerinde bu firma ile ilgili hiçbir irtibat bilgisi yok. Sitedeki resimler dahi gerçekçi değil. Hatta biraz araştırdığımda bana böyle bir firma olmadığı izlenimini verdi. Sanki birkaç kişi bu bisikletlerin parçalarını hazırlatıp piyasaya dağıtmış gibi gözüküyor. Eğer KRON adı altınta tescilli bir marka varsa yasal olarak firma bilgilerininde yer aldığı resmi bir Web sitenin olma zorunluluğu var.

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Yanlış bilgi vermiş olmayayım ama, birkaç kere karşılaşıp konuştuğum fakat şu anda ismini hatırlayamadığım :( bir arkadaş bu bisikletleri getiriyor diye biliyorum.Hatta eğer Kaçkar'ın yarışına geldiyseniz kendisi de oradaydı.........

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bildiğim kadarıyla Sektör Bisiklet kadroları ve diğer komponentleri ithal ediyor. Efor da dağıtımını yapıyor (Kulaktan kulağa yayılmış bir duyumdur kesin bir bilgi niteliği yoktur.). Montaj tamamen Türkiye'de yapılıyor. Fabrika değil de atölye niteliğinde bir üretim söz konusu bildiğim kadarıyla... Dünya'nın herhangi bir yerinde KRON diye başka bir marka yok, varsa bile bunun Türkiye'deki KRON'la bir alakası yok. Site onlara ait. Ancak daha ortalıkta derli toplu hiç bisiklet olmadığı için sitede de resmi yok. Marka tescili konusunda benim de bir bilgim yok, ancak geçen yıl piyasaya çıkmış ve gayet de iyi satış grafiği yakalamış olduklarını düşünürsek yakın zaman içerisinde, belki de çoktan marka tescili yoluna gideceklerdir...

eastanbul

Üye
Tepki
0
Konu Salcanodan çıktı kusura bakmayın ama Kron XC 1000 280 Euro ((link)) alim yoksa DRAG ONTARIO 21V 269 Euro ((link) i karasızım. Hangisini tavsiye edersiniz?

Kron XC de disk fren var mı?

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Onun resmi Yeşil Bisiklet sayfasında aylardır var..
(link)

bberksan

Üye
Tepki
0
Dun Sarachanede bu bisikleti gordum.
Bu arada KRON efor bisiklet tarafindan uretilmiyor degilmi?

sönmez

Daimi Üye
Tepki
217
Sevgili arkadaşım;Kron bisikletler Efor bisiklet tarafından Üretiliyor.Yalnızİstanbul ve Diğer illerde bayilik sistemiyle satılıyor.Bütün bayilerden aynı fiyatlara bu bisikleti alman mümkün.Bu bisikletin 5.5kg denilerek size satılması konusunda Kron bisiklet üreticisi olarak bu bayiyle gerekli görüşme yapılacaktır.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bisiklet Tutkunu, konuyu daha iyi yanıtlanabilmesi için, uygun olan bu bölüme taşıdım.
Bilgine arz ederim :)

Megavolt

Üye
Tepki
22
Selam
Piyasada 2 farklı Kron XC 1000'mi mevcut acaba?
Biri diğerinden 100€ daha ucuz sanırım.
Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.
Teşekkürler...

zeon 1580

Üye
Tepki
4
@Megavolt

Evet, biri 21 vites ve sanırım geçen yılın modeli. (gerçi aynı kadro olarak)