Kron Xc1000 , Sedona 711v, Trek 3700

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mawi80 tarafından paylaşıldı.

1. mawi80

mawi80 Yeni Üye

Kron Xc1000 , Sedona 711v, Trek 3700 Bu ÜÇ Bİsİklet Arasinda SeÇİm Yapamiyorum. Fİyatlari Da Çok Yakin Bİrbİne. Yardimlarinizi Beklİyorum. TeŞekkÜrler Şİmdİden...

2. victory

victory Kıdemli Üye

Seviye:
    slm ben trek 3700 kullandım zamanın da ve isteyerek satmadım cok memnun dum . bisikletini istedigin gibi hırpalamk isityosan trek tavsiye ederim 2 sene kullandım hıc bi problem le karşılaşmadım ;) bol pedallı gunler ...!

3. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Ben olsam Trek 3700 ile Kron XC1000 arasında kalırdım...Böyle bir karşılaştırma olursa Trek 3700 daha iyi gibi geliyor... ;)

İlginizi Çekebilir

bisiklet program.jpg
Merhaba, Uzun süredir spor salonunda disiplinli çalışmama rağmen kilo veremiyordum. Kas kütlemi ciddi oranda artırmama rağmen yağ yakma ile ilgili sıkıntılarım vardı. Bu sıkıntının ana kaynağı...
upload_2016-1-7_21-37-56.png
Dört yıl önce kalp ameliyatı olduğumda, hem ameliyat öncesinde hem de ameliyattan sonraki günlerde hemşirelerin düzenli olarak bende EKG ölçümleri yaptıklarını hatırlıyorum. Hastanede yattığım...
untitled.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...