İptal Edildi Kron Xc 4000 Full Deore + Xt

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Abdullah Tulunay tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Abdullah Tulunay

Abdullah Tulunay Yeni Üye

Seviye:
    bisiklet 2009 kadrodur özellikleri aşağıdaki gibidir.. Ankara içi Görmek isteyenler olursa Yardımcı olurum.. Aynakol çok zorlandığında bir tık tık sesi vermektedir onun haricinde hiçbir kusuru yoktur ( olupta söylemeyenin gözü çıksın ).. fiyat 1300 tl düşünüyorum yol ile takas yada bmx ile takas olunur( ikincisi tercihimdir.)[​IMG]

full deore set + arka aktarıcı xt.
    karbon alaşımlı gidon
    xc 4000 kırmızı beyaz kadro
    sr suntour xcr lock out maşa
    vaper pedal + barend
    maxxis advantage 2.10 dış lastikler( iyi durumda )
    dragon 415 jant seti ( akortları yeni yapıldı gayet iyi durumdaladar)
    ağırlık 12.8 kg.

İlginizi Çekebilir

upload_2015-11-18_17-9-12.png
Canyon Strava'daki son 30 aktiviteni inceleyip, sınırlarını zorladığın bir aktiviteyi bulup, ödülü 'Canyon Exceed CF SLX' olan bir yarışmaya da dahil ediyor. Strava kullananlar, beklemeye gerek...
upload_2016-6-14_16-59-6.png
Soru böyle: "yokuşta daha iyi çıkmak için tek çözüm yokuş antrenmanı mı?" ve benim yaşayarak öğrendiğim bir cevabı var. Yıllardır beni tanıyanlar bilirler "yokuş özürlü" birisiyim. Bunda nispeten...
untitled.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.