KRON XC 4000 Deore LX DISC Fren ile CORRATEC X-VERT S02

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
bu hafta sonu buyuk ihitimal ikisinden birini almaya gidecem corrateclerde su anda kampanya varmıs aklıma yatanda corratec... fakat sponsorum yani babam turk malı neden almıyorsun diye sualde bulunuyor ...

daha once bazı topiclerde 2 sini kıyasladıgınızı hatırlıyorum ve yanlıs hatırlamıyorsam corratec' in daha avantajlı oldugunu soylemistiniz

teknik detaylar hakında hic bir fikirim olmadıgı icin babama bir sey de diyemiyorum acıkcası... babamı corratecce ikna etmek icin ne demem lazım veya turk malı ,paramız yurt icinde kalsın deyip kron markasını mı alıyım ?

tekrardan bu konuyu aydınlatırsanız cok sevinirim

Scudo

klavyem3

Aktif Üye
Tepki
16
bunların heç biri türkmalı değil.malezya filan.coratecte tabi alman.ümit marka al sen:)

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
ümit marka ümitlerimizi bosa cıkarmasın abi :)

hakan 48

Üye
Tepki
14
kronda olsa üzerindeki donanımın çoğu ithal.Mali durumun uygunsa corratec

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
İçine sinen bisikleti al, ne de olsa hiç birisi "gerçekten" Türk malı değil... :(

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
bazı topiclerde corrateclerin agırlıkları ile ilgili hos olmayan seyler diyorlardı fakat corratec x-so2 vert'in dıs gorunumu(teknik bilgiler hakında bir bilgim olmadıgından dıs gorunus benim icin en onemlisi :) ) ve su anda kampanyada olması kron a gore cok buyuk avantaj katıyor... bu yuzden oturu corratec'e karar kıldım bisikletforumdaki yardımları icin cok tesekur ederim ...

bir sorum daha olacak bisikletforum t*shirtunu nerden satın alabilirim ?

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
burasının uygun bir yer olmadıgının farkındayım fakat topic fazlalıgı yapmasın diye buraya soruyorum

1. olarak bisikletimi alıyorum corratec x-so2 vert
2. olarak kask Met CRACKERJACK
3. olarak km saati delphi 2.0
4. olarak eldiven shimano yarım parmak
5. olarak corratec forması
6. olarak malesef( birikimim bu aylık buraya kadar )
alyan takımı,yama seti, matara , pompa , ic lastik , sele altı canta, esofmana benzeyen zımbırtı :) (malesef ismini ogrenemedim daha) ,flasorler, kask aynası... bunlardan hangileri ilk ay lazım olur bunlarada kaynak yaratmaya calısacam

klavyem3

Aktif Üye
Tepki
16
kron aldım xc 4000 bilion demi.seninle padallarık inşallah

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
merhabalar klavyem zaten onceki topiclerde konusmustuk ben bu hafta sonu kadıkoyde bir firmadan almaya gidecem fakat corratec te karar kıldım ben :( pazar gunu de bir organizasyon olursa katılmak isterim tabi kabul edilirsem. Fakat pazar gunu organizasyona katılırsam km saatim ve eldivenim olmuyacak :( onları baska firmadan kargo ile almayı dusunuyorum

sifa

Aktif Üye
Tepki
58
Merhaba, bisiklet şimdiden hayırlı olsun,
Bence pompa iç lastik ve yama setini, hatta alyen setini hemen al, gerekirse kask hariç km saati ve diğer tekstil ürünlerini ertele. Lastiğin patlar, kalırsın ortada :) Bisikletimi aldığımın ilk haftası ankaranın varoşlarında gezerken uzunca bir yokuşu çıkıp, lastiğin patladığını görüp, elde bisiklet o yokuşu tekrar geri inip, bisikletçi arayıp, (o zaman tamirin t sinden anlamadığımdan) 10 yaşındaki çırağın on dakkada lastiği tamir ettiğini görüp, ben bu eziyete niye katlanmışım diyerekten zor yoldan öğrenmiştim pompa iç lastik, yama zavazingolarının elzemliğini.
kazasız sürüşler,
şifa

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
onerin icin gercekten cok tessekkur ederim oyle yapmayı planlıyordum bende diger kısımları sonra da gelir fakat o parcalar hem maliyetleri cok fazla deil hemde ilk gunden beri olması gereken parcaların basında geliyorlar

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
bilmiyorum click film mini izlediniz mi fakat elimde o alet ten olmasını inanılmaz derecede cok isterdim su an cuma gunu en onemli dersimden sınavım var ''bitkisel koruma '' hafta sonuda en cok istedigim seye ulasacam :)

elimde oyle bir kumanda olsada onumuzdeki 2 gunu gecsem :)

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
buraya 2 tane bisiklet yazdıgımın farkındayım fakat ben bu 2 sinide almadım :( corratec agrasif aldım ... sizce kotu mu yapmısım ve corratec agrasif i degerlendirirseniz cok sevinirim