kron xc 4

Konu, Bisikletlerimizin Fotoğrafları kategorisinde kron_xc4000 esk tarafından 18 Eylül 2008 tarihinde paylaşıldı.

1. kron_xc4000 esk

kron_xc4000 esk Forum Bağımlısı

Sponsorlu bende kron xc 4 var ama zoom maşa takılı oldugu için resmi göndermek istemiyorum eleştiriler olacak diye yeni bir maşa aldığım zaman resimleri göndereceğim işte buda benim diyeceğim gerçekten çok emek harcadım :in:

2. bebeto_6149 Forum Demirbaşı

bence resimleri koy herhangi bi eleştiri olacağını sanmıyorum burada öle bişey yapacak kişi olduğunu sanmıyorum bendede zoom maşa var 761 kadro var kısa zamanda değiştirisin veya değiştirmezsin sana kalmış ama sen yinede bisikletinin fotoğraflarını koy herhangi bi eleştiri almazsın

3. sezarr38 Aktif Üye

bende bisikletimde str olduu için koymak istemiyodum ama maşamdan memnun olduum için ve bisiklette çok güzel durduğu için koymuştum herkesde beyenmişti bence koy:D

4. fatihgüven Forum Bağımlısı

Hayırlı olsun ama..Madem sonra koyacaksınız fotoğrafları sonra açın konuyu..

mevzun bunu beğendi.
  1. Daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedeflediğimizden dolayı, bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Bu sebeple çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.
    Duyuruyu Kapat