Kron xc 3000 im (:

Scudo

tolgayalcin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.433
güzel güzel kirletmek nasip olsun..önümüz son bahar yağmur çamur. hakkkını verin.. Kazasız belasız inşallah.

• Beğen
Tepkiler: Kron user

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
oncelıkle hayırlı olsun.
1 aydır arastırdınıza gore 761e de bakmıssınızdır mutlaka. neden kronu tercıh ettınız acaba?

• Beğen
Tepkiler: Kron user

Kron user

Aktif Üye
Tepki
130
Hepinize ayrı ayrı teşekkürler arkadaşlar

@tuninger_haa

Bisikletlere hep net üzerinden bakıyordum.Canlı canlı görmeye ilk gidişimde aldım.300-400 tl ile başladım işe oraya giderken dahi verebilecğim maksimum fiyatın 700 tl olduğunu planlamıştım ama orada işler değişti.Kron xc 1000 ve sedona 751 arasında bir tercih yapacaktım.Bunları inceleyip gözüme kestirmiştim fakat 3000 modelini görünce , biraz da bisikletçinin gazıyla (1000 alsan bi süre sonra yükseltmek isteyeceksin ,almışken bunu al dedi ki haklı ) , 3000 modeline yöneldim.Sedona 761 i araştırmamıştım pek.O yüzden aklımdan bile geçmedi bisikletçileri gezdiğim esnada.Sanırım xc 3000 den de fiyat farkı var. 950 tl verdim bu modele.Uzun yol için bi sele taktırdım 40 tl fiyat farklı.Kilit pompa falan derken tam 1000 tl gömdüm bisiklet olayına :)

• Beğen
Tepkiler: tuninger_haa

Kron user

Aktif Üye
Tepki
130
Teşekkür ederim.İnşallah :)

Bi sorum olacak : bu modelin internetteki benzerlerinde hep xcr maşa var ama benimksi topgun.Bunun bir standartı yok mu ?

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
@iscrotix
ben de sasırmıstım bu nsl standart sele dıye :)
bu arada ıcınıze kurt dusurmek ıstemem ama saglık herseyden onemlıdır bence...
(link)

Kron user

Aktif Üye
Tepki
130
@tuninger_haa

Çok önemli bir konu.Seleyi alırken hiç düşünmemiştim.Adama uzun yol için rahat bi tane verdim , bunu verdi.1 gün kullandım henüz , gitsem değiştirir herhalde ?

Uyarın için çok teşekkürler :)

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
@iscrotix

onemlı degıl :)
genellıkle bunlar daha saglıklı sanılıyor malesef. degıstırır mı bılmıyorum da bı sansınızı deneyın malum, konu muhım konu :)

Kron user

Aktif Üye
Tepki
130
Evet kesinlikle.
Ben atölye forumunda biraz araştırma yapayım :)

Burak ELMAS

Daimi Üye
Tepki
151
kronun sitesinde xcr lo yazıyo yanı xcr ın kilitli olan modeli senin bisikletinin üzerindede xcr olması gerekirdi xcr topgundan cok daha iyi bi maşa sorununu dile getir çözmeleri gerekir, karışıklık olduda taktılar dicem koskoca maşa cok garip xcr yerine topgun takmaları....:S

Kron user

Aktif Üye
Tepki
130
Teşekkür ederim Sağolun :)

Benim de içime kurt düştü.İlk başta kron'un yetkililerini arayıp sormayı düşünüyorum.

Kron'un kendi sitesinde

Arka Vites
Shimano RD-M510

Ön Vites
Shimano FD-M410

Vites Kolları
Shimano ST-M510

Fren Kollan
Shimano ST-M510

Frenler
Shimano BR-M510

gibi yazıyor ama benim bu parçaların hepsi deore.Kafam karıştı benim de.En iyisi arayıp sormak

Burak ELMAS

Daimi Üye
Tepki
151
diğer parçaları bilememde maşa olayını kesin hallet çünkü xcr ile topgun arasında bariz fark var ;)