Kron XC 250 HD - Carraro Force 540 - Salcano NG 450 HD..... Yardım Lütfen

Tepki
1
Slm Arkadaşlar son 1 aydır karasız kaldım ve en son şu 3 üne karaverdim ama hangisinin daha etkin olduğuna karar veremedim.

Kron XC 250 HD - Carraro Force 540 - Salcano NG 450 HD

Kron için Dönel aksamların RULMAN, diğerlerinin ise SIRALI DİZİLİ BİLYE olduğunu söyleniyor. Fikrinizi paylaşmanız dilğimle, yardımınızı bekliyor,

Teşekkür Ediyorum...

Scudo

Hasan KRN

Aktif Üye
Tepki
53
Bisiklet
Kron
Bende kron xc 250 V frenlisi var.jant göbekleri ve orta göbek rulmanlı gayet memnunum ama disk modelinde rulmanlı mı onu bilemem büyük ihtimal rulmanlıdır.kron da 7005 Alüminyum salcano da 6061 Alüminyum kadro var kadro yönünden kron daha üstün ve hoş duruyor.carraro yu bilemem tip sade duruyor.Kron u öneririm şiddetle.

Tepki
8
Bisiklet
Kron
Carrarodan uzak dur Kadrolarda ve işçiliği iyi değil arkadaşımız aldıda şuan kron almadığı için pişman.

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
valla carraro alan arkadasta neden sorun cikti anlamadim, ben 250km'deyim su anda hic bir sorun cikmadi, bi tane dusus yasadim yaralanmali (daha ikinci gunde :D) ama hic bir sorun yok, bende cok sert kullanirim, en sevdigim yani arka degistirici cok seri geciyor, ama kron alcaksan daha ust modellere bak derim, force 540 alirsan pisman olmazsin bunu bil. duz yolda 40km yokusta 60 yaptim, ince lastik takarsam 80 yaparim gibime geliyor. kazada bi tek on disk egilmis biraz getirdim adam 10sn. icinde duzeltti, su an muhtesem