Kron XC 250 & Carraro Cosmo

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ogzhn7 tarafından paylaşıldı.

1. Ogzhn7

Ogzhn7 Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar 10 yıldır herşeyi ile orijinal olan bianchi aspid sx kullanıcısıyım.Bisikletim artık masraf açmaya başladı ve yeni bir model almayı düşünüyorum xc250 ile cosmo arasında kaldım.5 6 yıl sorunsuz kullanacağım en iyi tercih hangisi olur ? Teşekkürler.

2. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bu 2 bisiklet arasında Kron ama alabilirseniz Carraro Grunge 419 alın derim ben. Liste fiyatı 668 TL ama nakitte indirim yaparlar.

3. Ersin Erbeden

Ersin Erbeden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Aynı ayarda bisikletler çok fazla fark göremezsiniz gönlününzden geçeni alın.

4. cnbrk

cnbrk Yeni Üye

bende carraro cosmo yu düşünüyordum sonra araştırınca carraro 419 grunge yi almaya karar verdim eger imkanın varsa carraro 419 al derim

5. Oğulcan Yürek

Oğulcan Yürek Aktif Üye

Seviye:
    kron xc250 yi öneririm sana kadrosunda ömür boyu garanti var çünkü hiç bir sıkıntı yaşamazsın kadroda , üstündeki ekipmanlar cosmoyla aynı zaten

6. Ersin Erbeden

Ersin Erbeden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Kadrosu mu kırılacak? Ömür boyu (10 yıl) garanti reklamdan başka bir şey değil.Kaldı ki o kaynakları kırmak yetenek ister.

7. Salih Eroğlu

Salih Eroğlu Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Tavsiyelere uyarak 600 TL pesin 419 aldım memnunum bugun Eyüp'den Bakırköy'e kadar sahilden gidip geldik cok güzeldi..

İlginizi Çekebilir

% 8 eğimli bir tırmanış.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
IMG-20151016-WA0000.jpg
2-3 Yıldır bisikletle uğraşıyorum, son bir yılda ise spor esnasında nabız değerlerimide kontrol ederek yüksek performans üzerine yapıyorum, dinlenik nabzım bu yıl geriye dönük bakıldığında...
makale.gif
Kış geldi. Günler daha kısa. Sabah işe giderken olan soğuk neyse de, o yağmur yok mu? Akşam işten çıkıyorsunuz, hava kararmış oluyor. Araya bir yerlere bisikleti de sıkıştırmak gerekli. Bisiklet...