Kron Xc 2000 Mİ Sedona 711 Mİ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında oğuzhan dalgıç tarafından paylaşıldı.

1. oğuzhan dalgıç

oğuzhan dalgıç Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar yeni bir bisiklet almak istiyorum. tercihim kron dan yana ama hangisini alabileceğimi bilmiyorum bütçem 700 tl ayrıca sedona 711 i de düüşünüyorum sizce sedona yı mı alayım yoksa kron XC 2000 mi? teşekkürler

2. Abdurrahman TÜZÜN

Abdurrahman TÜZÜN Üye

Seviye:
    Ben de mtb bisiklet almayı düşünüyorum. Bence Sedona 711 v'lerin fiyat-performansı oldukça iyi. Belki disk fren de alabilirim ama gereksiz.

Kron xc 2000 sağlam makine ama bildiğim kadarıyla fiyatları 850 civarında.
    700-750 TL civarında bir sitede varsa adresi yazarsan sevinirim.

3. Aykut Subaşı

Aykut Subaşı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    tabiki xc2000 daha iyi.Ama başlangıç olarak dıyorsanız 711 güzeldir.Hem kaliteli fiyat/performans açısında da önerilebilir bir bisiklet.Şimdiden hayırlı olsun.Bu sporun en zor kısmı burası.Bisiklet seçimi :) Allah kolaylık versin...

İlginizi Çekebilir

% 8 eğimli bir tırmanış.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
20170411_091317.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...
IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...