İnceleme Kron XC 150 (Video)

Oguzhan52

Üye
Tepki
23
İsim
oğuzhan
Bisiklet
Kron
Başlangıç bisikleti olan ve bisiklete başlıcak kişiler için ilk bakılan bisikletlerden biri olan Kron XC 150 yi kendi yorumumla iyi kötü inceledim..
İnşallah bisikleti yeni alıcak kişiler için ve akıldaki soruların bir nebze giderilmesi için faydalı olur

Keyifli Seyirler...

Scudo

Eto3401

Aktif Üye
Tepki
68
İsim
Ahmet Ertuğrul Y.
Bisiklet
Salcano
@Oguzhan52
Güzel inceleme.Şu anda olsa yine xc150 alır mıydınız?Çok kötü yorumlar okudum da.

• Beğen
Tepkiler: Oguzhan52

Thranduil

Daimi Üye
Tepki
385
İsim
Sadık
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Brompton
Güzel bir inceleme olmuş, teşekkürler. Tourney aktarıcılar giriş seviyesi, çok zorlamaya gelmeyebilir belki ama ben 10 seneden fazladır kullanıyorum bakımını yaptınız sürece saat gibi tıkır tıkır çalışır. :)

Themaner

Daimi Üye
Tepki
229
İsim
Toprak Y
Bisiklet
Sedona
Güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık. Yalnız şöyle de bir şey var ki ciddi anlamda yazılanlara aldırış etmeksizin o fiyat aralıklarında alınıp da bisiklete biniyorum denilebilecek nadir bisikletlerden. Hangi modeli olursa olsun şayet konu "Kron"sa konfor açısından ben kefil olurum.

Oguzhan52

Üye
Tepki
23
İsim
oğuzhan
Bisiklet
Kron
@Eto3401 şuan olsam tabikide almam ama şunuda söyliyim bisiklete ilk başladıgım zaman bu bısıkletı aldıgımda bana kral gibi geliyodu :D:)

@Fixy aynen dediğiniz gibi birtek vites geçişleri yeri geldiğinde sıkıntı yaratabiliyor :)

@Themaner bende giriş seviyesi alınacak tek bisiklet diyebilirim :harika:

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
benim xc150ye de bakmanı isterim tabi xc150 olmaktan çıktı ama neyse (link)[/URL]
videoda dediğin herşeye kesinlikle katılıyorum böyle felaket parçalar mevcut olamaz
neyse eski halini anlatmak gerekirse bende 27.5" md modeli mevcuttu şuan ki halini anlatmak
1 konu olur onu kendin bakarsın en başta sele ile elcikleri hemencecik değiştirdim motor elcikler
önceki sürdüğüm cenix bisiklete de aldığım seleyi buna da aldım hala onunlayım

Oguzhan52

Üye
Tepki
23
İsim
oğuzhan
Bisiklet
Kron
@JusTiMe ben ağır mtb yapıyorum bu zamana kadar o koşullara iyi dayandı hâlada bi sıkıntısını görmedim birkaç parçasını değiştirdikten sonra rahat devam edebılecegın bır bısıkler tabıkı biryere kadar ;):harika: