Kron Xc 150 Siyah Kırmızı Md

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
Bu ilk aşkımla tanışmam üzerinden yaklaşık 2 ay geçti neredeyse bu bisikletle benim ilk rekorum 58.1km/s oldu onu tabi daha güzel yerler bulabilirsem geçebileceğime inanıyorum yakın zamanda 9 vites hidrolik fren vs taktıracağım ona buyrun dükkanın önünde numaralı zincir kilidimle çektim
WP_20160919_09_31_45_Pro.jpg WP_20160919_09_32_01_Pro.jpg WP_20160919_09_32_15_Pro.jpg

• Beğen
Tepkiler: H.T ve Groims
Scudo

Yigit K.

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
Öyle daha çok masraf edersiniz satıp direk HD i alsanız

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
@Yigit Kotuz 2.el almaya karar verdim bayağı uygun fiyata buldum karışık set ama gideri çok iyi bu bisikletimin kadrosuna hayranım üstelik :) ilk görüşte aşk kısacası :D

Tepki
112
Bisiklet
Scott
bisikletinizi sevmeniz ve geliştirmek istemeniz güzel. bu sizi bisiklete karşı heyecanlı kılar. kazasız belasız bol pedallar inşAllah :)

• Beğen
Tepkiler: JusTiMe
Tepki
0
Akşamları koşarım genelde, bisikletle eskiden baya yol katettim ama son zamanlarda aram biraz açıldı koşu sonrası. Şimdi yine baharda tarla yollarında vs. gezmek için bir bisiklet alasım geldi. Bu bisikletten buldum 550 TL civarına.
Asfalt yollarda iyi midir? Alırsam havalar iyice soğuyana kadar haftada iki kez 50KM mesafe yapmayı düşünüyorum ulaşım amaçlı. Tabi bisiklette sıkıntı çıkar da geç kalacak olursam bana pahalıya patlayacak mesafeler. :) Sağlam mıdır? Çok yüksek engebeli bir yerde değilim ama bayır çıkışı vs. nasıldır? Maşalar sert mi çalışıyor yumuşak mı?
Hani daha ucuza bisikletler var, kömürlükte 15 - 20 yaşlarda bisikletler var ama biraz daha düzgün görünümü olan bir şey istiyorum. 550 verip az kullanılmış vs. diye de kötü bir ürün almak istemem, az para değil.

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
@Ferhad Fidan tavsiyem değildir düz yolda yormaktan başka 1 şeye yaramaz asfalt dediğiniz eğimsiz yol ise cidden yoracaktır sizi bu bisikleti alacaksanız kesinlikle bayır yokuş falan çıkmak için alınır ki bizim buralar yolları otoyol hariç hep bayırdır

Gökhan Akkaya

BilgisayarKurdu
Tepki
1.774
İsim
Gökhan
Bisiklet
Nishiki
XC150'yi sağlam yükseltenlerden biriyim :) Geçmiş konularımı inceleyebilirsin. Eğer imkan varsa tek seferde toptan bir bisiklet al. Diğer türlü biraz tuzlu oluyor açıkçası :)

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
@Gökhan Akkaya sıkıntı yok 2.el alacağım ondan rahat çokta pahalıya gelmeyecek :D