Kron XC 150 Biaikletim Çalınmıştır (İzmir / Karşıyaka)

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında Ogan B. tarafından paylaşıldı.

1. Ogan B.

Ogan B. Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    04.09.2014 tarihinde saat 20:00 - 22:30 saatleri arasında beyaz renk Kron XC 150 bisikletim, apartman boşluğunda kilitli olduğu yerden çalınmıştır. Bisikleti 5 gün önce seda bisikletten sıfır aldım. Sadece 1 kere 3-4 km kadar kullanabildim. Aynı yerde çok uzun süredir eski bisikletim kilitli duruyordu. Polis geldi, olay yeri geldi tutanak tutuldu, ifade verdim ama ben çok ümitli değilim açıkçası. Sağolsun polis çevredeki kamera kayıtlarını incelemem için beni görevlendirdi. İki gündür dedektiflik yapıyorum.
    Yarın erken saatten itibaren bit pazarına bakmayı düşünüyorum. Görenler duyanlar bilgilendirirse sevinirim.
    Yer: İzmir / Karşıyaka
    Telefon : 0507 948 88 18

İlginizi Çekebilir

IMG_20150520_232010.jpg
Merhaba dostlar hemen her bisiklet süren selenin sert ve rahatsızlığından şikayet etmiştir ve çoğu kişi de belki utangaçlıktan belki rahat hissetmediğinden ya da maddi olarak pahalı olmasından...
Aero-vs-Lightweight-2.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
upload_2017-3-5_12-28-7.png
Biliyorum "yol bisikletiyle yapılan en yüksek hız" gibi ilgi çekecek bir konu değil ama, ülkemizde, genetik kimlik yoluyla hangi spora yatkın olduğunuzu tespit eden bir firma var. Genetic Trainer...