KRON XC 1000 Online Fiyatlar Kafam kariştı

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
(link)
(link)
Arkadaşlar yukarıdaki verdiğim linklerde ki bisiklet fiyatları farklı farklı bunun sebebi ne olabilir
aralarında fark varmıdır bisikletler açısından aralarında 100 ytl fark var çünki
KRON XC 1000 nin şuanki satiş fiyatı nedir bilen varmı
son olarakta online olarak bisiklet almanın sakıncaları varmıdır yoksa bir bayi bulup ordanmı almalıyım

iyi forumlar

Scudo

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bisikletonline.com resmi satışını yapan site. Orada daha ucuz olması normal. Ama diğerinin de bu kadar abartmış olması anormal!

qeqeqe

Daimi Üye
Tepki
35
(link) yüzünden Kron Xc 1000 alamıyodum..Fiyatları niye çarpıtıyolar anlamıyorum.

Supi

Üye
Tepki
18
bildigim kadarıyla piyasada xc1000 stogu yok :) ama genede bi araştırın

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Supi

İnternette halen bulunabiliyor demek ki?

son olarakta online olarak bisiklet almanın sakıncaları varmıdır yoksa bir bayi bulup ordanmı almalıyım

Aslında internetten online bisiklet almanızı kimse tavsiye etmez. Neden diyecek olursanız, genelde bu tip sitelerde çok dandik demir kadro çift yaylı bisikletler satılır ve bu bisikletleri aldığınız zaman yarı demonte halde geliyor, onu ya kendiniz ilk kurulumu yaparsınız yada bir yere götürürsünüz fakat genelde bir yere götüreceğiz zaman muhatap bulamazsınız, her hangi bir parçası arızalı çıksa yada yakın bir zamanda arıza verse yine muhatap bulamazsınız. Bu ve bunun gibi sebeplerden pek tavsiye etmem. Fakat Kron markasının yeri başka, ilk önce kron xc 1000'in şuan hiçbir yerde stoklarda olmaması sebebiyle ve aldığınız sitenin ilgilenmemesi durumunda direk Efor bisiklet'in bizzat ilgileneceğini bildiğiniz için internet bence alınabilir. Çünkü elinizde fatura olacak ve muhtemelen faturanız garanti belgesi yerine geçecektir. İlk kurulumda veya ilerleyen zamanlardaki herhangi bir problemde karşınızda birçok muhatap bulabileceğinize eminim. Bunlar benim kişisel görüşüm. Yanlışlarım varsa düzeltin.

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
@soneryen

Saol Dostum Ben şehir dışında olmam sebebiyle hiç bir yere bizzat gidip ürün sormadım dediğin gibi online almamaya çalışırım ne olur ne olmaz
inş. ellerinde benim istediğim bisikletlerin stokları olan bir yer bulurum
SON BİR SORUM OLACAK BU KRON MARKA BİSİKLETLERİ SATAN TANINMIŞ VE TAVSİYE EDEBİLECEĞİNİZ YERLER VARMI İSTANBUL İÇİNDE BEN 1,2 YER BULDUM AMA TAVSİYEYE İHTİYACIM VAR

dodo

Forum Bağımlısı
Tepki
242
üreticisi eminönündeki efor bisiklet;)

Bir sorum olacak kesin kron mu alacaksınız?

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
@dodo

kron aklıma yattıgı için söylüyorum (bu arada kron bulmak bu aralar baya zor stok kalmamış çoğu yerde)
fakat önerilere açığım
kron alacağım kesin değil fakat daha iyi mtb bulursam fiyat bakımından iyise alacağim önerilerini beklerim açıkcası

dodo

Forum Bağımlısı
Tepki
242
sedona 711 düşünebilirsiniz mesela:) model bütçeye göre artırılabilir...

üzerlerindeki parçalara göre bence sedona kron a göre daha iyi daha avantajlı